background img
May 24, 2012
0 0

Samsung Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı

Yazar

Merakla beklediğimiz Samsung Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı büyük bir şölen ile yapılacak.Bir basın bildirisi yayınlayan Samsung, 30 Mayıs tarihinde saat 20.00′da başlayacak etkinliklerle Galaxy SIII modelinin ülkemizdeki lansmanını yapacağını açıkladı. Etkinliklerde video şovlarla modelin tanıtımı gerçekleştirilecek. Nişantaşı Abdi İpekçi Meydanı‘nda Bob Sinclair, Caddebostan Migros arkasında ise Avicii hayranlarına konser verecek.Galaxy S 3’ün Türkiye Lansmanında 30 Mayıs 2012 saat 20:00’da AVICII’da Caddebostan’da seninle buluşuyor.Büyük bir katılımının beklendiği Galaxy S 3 Türkiye Lansmanında ayrıca Power FM DJ’leri de etkinliklerde sahne alacak.Etkinliklere katılım ücretsiz olacak.
30 Mayıs’da Avrupa’da piyasaya çıkması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy SIII için 12 Haziran tarihine de ülkemiz için ön sipariş alınıyor.
Ayrıca Samsung Galaxy S için yapılan etkinlerden birisi de “Samsung Galaxy S 3 Şehrine Geliyor!!!Samsung Galaxy S 3’ü ilk kimler Test Etmek İstiyor?”Etkinliği.İşte bu etkinliğin gerçekleşeği mekan ve iller.

Galaxy SIII’ü ilk kimler test etmek istiyor? Galaxy S III’ü ilk kez 24 Mayıs’ta İstanbul’da, 25 Mayıs’ta Ankara ve İzmir’de görebilirsiniz! İşte Galaxy S III’ü test edebileceğiniz yerler:
1) Buyaka AVM Samsung Plaza- İstanbul
2) Palladium AVM Mobile Plaza – İstanbul
3) Trump Towers AVM Mobile Plaza – İstanbul
4) İstanbul Forum AVM Samsung Plaza – İstanbul
5) Panora AVM Mobile Plaza – Ankara
6) Turkcell Kanyon – İstanbul
7) Turkcell Bağdat Cad. – İstanbul
8) Vodafone İstinyepark – İstanbul
9) Vodafone Ankamall – İstanbul
10) Avea İstiklal Cad. Teknoloji Merkezi – İstanbul
11) Avea Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi – İzmir

Samsung Galaxy S 3’ün Türkiye Lansmanı ile ilgili gelişmeleri Facebook.com/SamsungTurkiye sayfasından takip edebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın