background img
Eki 3, 2012
0 0

Samsung Galaxy S 3 Mini mi Geliyor ?

Yazar

Samsung 11 Ekim’ de Almanya’ da düzenleyeceği etkinlik için slogan olarak “So Gross Kann Klein Sein und So Klein Kann Gross Sein” ifadesini seçmiş.Yani “büyük küçük olabilir, küçük büyük olabilir” sloganıyla etkinliği duyuran Samsung, etkinlik davetiyesinde Galaxy S 3′ ün tanıtımında olduğu gibi mavi ve beyaz renkler tercih etmiş.

Ayrıca etkinlik davetiyesinde mavi renklerde ” S ” harfinin kullanılması Galaxy S 3 Mini‘ nin tanıtılacağı düşüncesini kuvvetlendirdi. Zaten Ağustos ayının sonlarından itibaren Samsung’un S ailesine mini bir modeli katacağı konuşuluyordu.

Fakat bu konuda şimdiye kadar sızan bir protatip bulunmaması kullanıcıları meraklandırdı. Acaba Samsung ” S ” harfi ve “So Gross Kann Klein Sein und So Klein Kann Gross Sein” ifadesiyle Galaxy S 3 Mini’ye mi işaret ediyor bunu 11 Ekim’ de göreceğiz.

Eğer Samsung’ un beklenildiği gibi Galaxy S 3 Mini‘yi tanıtması halinde Galaxy S 3 Mini’ de beklenen teknik özelliklerden söz edecek olursak.

Galaxy S 3 Mini’nin özelliklerinin Galaxy S 3 ile aynı olması zor.Çünkü Galaxy S 3’ün satış rakamlarını düşürmemek için Galaxy S 3′ de bulunan bazı özellikler Galaxy S 3 Mini ‘de bulunmayacaktır.

Galaxy S 3′ ün 4.8 inçlik ekranı bazı kullanıcılar tarafından eleştirilmişti. Samsung’ un bu konuda değişime gitmesi ve Galay S 3 Mini’de 4 inç ekran kullanması bekleniyor.

Galaxy S 3′ de Exynos 4 çekirdekli ve 1.4 GHz hızında çalışan güçlü bir işlemci var bu işlemci yerine Galaxy S 3 Mini’de çift çekirdekli bir işlemci kullanması bekleniyor.

Samsung Galaxy S 3 1GB RAM’e sahip, Galaxy S 3 Mini’de bunun değiştirmeyeceğini düşünüyoruz.

Galaxy S 3 Mini’ nin Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi ile çıkması bekleniyor.

Samsung’ un Hindistan ve Çin pazarlarında satışa sunduğu Galaxy S Duos’un protatipine benzer yapıda çıkması beklenen telefon hakkında detaylı bilgiler sunulduğunda sizlerle paylaşacağız.
Detaylar için 11 Ekim’ i bekliyoruz.Kaynak : Moliflip

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın