background img
May 24, 2012
0 0

Samsung Galaxy S 3 Dubai’de Satışa Çıktı!!!

Yazar

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung Galaxy S III, Dubai’de satışa sunuldu.
Samsung Galaxy S III ‘ün Türkiye lansmanı dünyaca ünlü Dj’ler eşliğinde 30 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.Uluslarası satış tarihi olarak açıklanan 29 Mayıs’dan önce Galaxy S 3 Dubai’de satılmaya başlandı.Galaxy S ‘ün Dubai’de 680$ etiket fiyatıile çıktığı bildirilirken, satın alan kullanıcılar kutu içeriğine ilişkin fotoğrafları da paylaşmaya başladı.

22 milyondan fazla satan Galaxy S serisinin en yeni ve güçlü temsilcisi olarak piyasaya çıkan Galaxy S 3, 4.8-inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekrana sahip.Samsung tarafından geliştirilen ve 32nm fabrikasyon süreciyle üretilen dört çekirdekli Exynos Quad 4 işlemcisinin güç verdiği telefon, Android 4.0.4 işletim sistemini kullanıyor.
S Voice başta olmak üzere çok sayıda gelişmiş özelliği bünyesinde barındıran telefon, 2100mAh kapasiteli pilden güç alıyor. Türkiye için belirlenmiş resmi satış fiyatı henüz açıklanmayan Galaxy S 3 için serbest piyasada oluşmaya başlayan fiyatlar ise 1600-1700TL seviyesinden başlıyor.


Samsung Galaxy S 3′ün kutu içeriği ve ilk izlenimler Galaxy S 3 Özellikleri yazımızda belirttiğimiz gibi Galaxy S 3’ün kutu içeriği;
Galaxy S 3 Telefonu,mikforonlu ses yönetimli kulak içi kulaklık,kulaklık için ekstra silikon,USB şarj kablosu,şarj adaptörü ve 2100mAh’lık batarya çıkıyor.

Kaynak – PhoneArena

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın