background img
May 29, 2012
0 0

Samsung Galaxy S 3 Detaylı Video İnceleme

Yazar

Samsung Galaxy S 3 satışları yarından itibaren resmi olarak İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde başlayacak.
Ayrıca Samsung, GALAXY S III’ü Türkiye pazarına resmi olarak sunmadan önce, test etmek isteyen kullanıcılar için ilk cihazlarını Samsung Mobil ve Dijital Plaza’larda sergiliyor.Bu özel telefonu ilk defa görüp deneyimleme fırsatı yakalayan kullanıcılar,ön sipariş formunu doldurarak GALAXY S III’ü herkesten önce satın alma şansına sahip olabilecekler.

Samsung GALAXY S III test standlarının bulunduğu mağazalar
  • Buyaka Samsung Dijital Plaza – İstanbul
  • Palladium Samsung Mobil Plaza – İstanbul
  • Trump Samsung Mobil Plaza – İstanbul
  • Tem-Tur Samsung Dijital Plaza – İstanbul
  • Panora Samsung Mobil Plaza – Ankara

12 Haziran’dan itibaren Türkiye’de satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy S 3’e ait yeni görüntüler ve incelemeler de yayınlanmaya devam ediyor.
AndroidAuthority tarafından bugün Galaxy S 3′e ait 43 dakikalık bir inceleme videosu ve Galaxy S 3’ün performansı gibi detayları içeren görüntüler yayınlandı…
Daha önce yazılarımızda sizlere Samsung Galaxy S 3 ile alakalı detaylı inceleme,Galaxy S 3 kutu içeriği,Galaxy S 3 batarya ömrü ve test sonuçları ile alakalı bilgiler sunmuştuk.Şimdi ise bu detaylı video ile Samsung Galaxy S 3’e olan merakımızı biraz daha arttırıyoruz.

2,100 mAh’lık bataryasına rağmen oldukça ince bir tasarıma sahip olan Galaxy S 3; 4.8 inç boyutundaki HD Super AMOLED ekranına rağmen oldukça hafif bir yapıya sahip. Telefonun dizaynında kullanılan en önemli farklılıklarından birisi ise arka kapağı; Galaxy S 2 ve Galaxy Nexus’da bulunan plastik maddeden yapılma arka kapak yerine, daha sağlam bir maddeden yapılmış çıkarılabilir bir arka kapak kullanılmış.

Donanım olarak kullanılan malzeme de pek yenilik olmasa da; 1.4GHz hızında dört çekirdekli Exynos işlemciye sahip olan Galaxy S 3 performans açısından rakiplerine göre genel olarak fark atıyor. 1GB of RAM ve overclock Mali 400 GPU‘ya sahip olan cihazda Pentile Matrix teknolojisine rağmen; renkler daha zengin görünüyor. Bu detayların dışında; Galaxy S 3 kullanıcıları, 24 ay boyunca 50GB’lık DropBox alanına sahip oluyor.Ayrıca Techno-Labs ekibinin Samsung Galaxy S 3’e ilk bakış olarak verdiği ön inceleme videosunu da izleyerek Samsung Galaxy S 3’e yakından bakabilirsiniz.
Samsung Türkiye Galaxy S 3’e büyük önem gösteriyor ve Türkiye Lansmanını İstanbul’un farklı mekanlarında yapacağı gösteri ve konserlerle süslüyor.En son olarak Rumeli Hisarı’nda ışık gösterisi ile görsel şov yapacağını açıklayan Samsung’dan bakalım daha neler göreceğiz.Samsung Galaxy S 3’ün Türkiye Fiyatı ise 1990 TL olarak belirlendi.(16 GB’lık modelin)
Techno-Labs ekibinin hazırlamış olduğu Samsung Galaxy S 3 Öninceleme

Bir Cevap Yazın