background img
Tem 12, 2012
0 0

Samsung Galaxy S 3 Bordo Renkli Satışa Çıkıyor!!!

Yazar

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S 3’e yeni renk seçeneği geliyor!!!
Bilindiği gibi Samsung Galaxy S 3 çakıl mavisi ve mermer beyazı seçenekleri ile ilk olarak satışa çıktı.Ve şu anda 19 milyon satış rakamı ile kırılması zor bir rekoru ele geçirdi.
Samsung AT&T ile yaptığı anlaşma gereğince AT&T’nin özel olarak sadece ABD’de satışa sunacağı Samsung Galaxy S 3 Garnet Red 15 Temmuz’da ön siparişe açılacak.
Samsung Galaxy S 3 Garnet Red,bordo-vişne çürüğü arasında bir renge sahip ve yayınlanan görsellere göre gayet şık duruyor.
Samsung Galaxy S 3 Garnet Red Ne Zaman Satışa Sunulacak?
AT&T’nin yayınlamış olduğu bilgiye göre telefon 15 Temmuz’da ön siparişe açılacak.29 Temmuz’dan itibaren ise satışa sunulacak.
Samsung Galaxy S 3 Garnet Red 16 GB hafıza seçeneği ile satışa sunulacak.Aslında  32 GB seçeneği ile satışa sunulması daha iyi olurdu.
Bu arada bordo renkli Samsung Galaxy S 3 mermer beyazı ve çakıl mavisi renkleriyle aynı fiyattan satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S 3 Bordo Rengi Türkiye’de Satışa Sunulacak Mı?
Şu anda sadece AT&T bu renk seçeneğini ABD’de satışa sunacak ama Samsung’un AT&T ile yaptığı anlaşma sona erdiğinde S 3’ün yeni renk seçeneği Türkiye’de de satışa sunulacaktır diye düşünüyoruz.Fakat bu konuda Samsung’dan resmi bir açıklama olmadığını da belirtmekte yarar var.
Samsung Galaxy S 3 Bordo renk seçeneğinin nasıl bir görüntüye sahip olduğunu şu anda sadece yayınlanan görsellerle test edebiliyoruz.

“Samsung Galaxy S 3 Garnet Kırmızısı rengi psikolojik olarak daha fazla ısınma hissi uyarabilir mi ?” sorusu da Samsung Galaxy S 3 Garnet Red seçeneğinin duyurulmasından sonra konuşulanlar arasında.


Kaynak:AT&T,Talkandroid

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın