background img
Ara 3, 2012
0 1

Samsung Galaxy Pocket Plus Göründü

Yazar

Galaxy Pocket PlusSamsung, küçük ekranlı android telefonlarından olan Galaxy Pocket’ ı geliştirerek Galaxy Pocket Plus olarak piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte Samsung Galaxy Pocket Plus hakkında ilk bilgiler.

Samsung’ un giriş seviyesindeki telefonu Galaxy Pocket yenilenerek tekrardan piyasaya sunulma hazırlanıyor. Sammobile’ da paylaşılan bir habere göre; Samsung diğer modellerinde izlediği politikayı Galaxy Pocket’ da da izleyerek Galaxy Pocket Plus modelini hazırlıyor.Daha önce Galaxy Pocket modeline çift SIM kartlı Pocket Duos (GT-S5302) modelini eklemişti.
Samsung Galaxy Pocket Plus‘ ın aynen Galaxy Pocket’ da olduğu gibi yine 2.8 inçlik bir ekranla satışa sunulması bekleniyor. Donanım ve yazılım olarak geliştirilmesi beklenen telefon Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemini destekleyecek bir donanımla piyasada yerini alacak.
Samsung, Galaxy Pocket(GT-S5300) için Cori ismini kullanıyordu. Galaxy Pocket Plus (GT-S5301)’ da ise Cori Plus ismi karşımıza çıkıyor.
Galaxy Pocket S5300, 2.8 inç 280 x 320 piksel ekran, 832 MHz hızında çalışan ARM işlemci,256 MB RAM, 3GB hafıza (micro SD kart desteği), 1200 mAh batarya, 2MP kamera ve Android 2.3 işletim sistemi ile piyasaya sunulmuştu.
Galaxy Pocket Plus’ un Aralık ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın