background img
Tem 8, 2013
0 0

Samsung Galaxy Note 3 Gecikebilir

Yazar

Samsung Galaxy Note lllSamsung’un merakla beklenen yeni telefon-tablet melezi Galaxy Note 3’ün çıkış tarihi Eylül ayında olabilir. 4 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenen telefon IFA 2013 etkinliğinde resmiyet kazanabilir.

Geçtiğimiz günlerde Sammobile tarafından Samsung Galaxy Note 3’ün 4 Eylül’de resmiyet kazanacağına dair paylaşılan haberden sonra phabletin çıkış tarihi ile alakalı bir bilgide The Korea Herald tarafından paylaşıldı. Samsung’un tasarım konusunda yaşadığı belirsizlikten dolayı çıkış tarihini 1 ay ertelediği iddia ediliyor. IFA 2013 etkinliği öncesi Unpacked etkinliği ile resmiyet kazanması beklenen telefonun çıkışı 1 ay ertelenmiş olabilir. 5.7 inç veya 5.9 inç ekran boyutu ile tanıtılması beklenen telefonun ekran boyutu konusunda belirsizlik devam ediyor.

Samsung Galaxy S4 LTE-A modelinin resmiyet kazanmasından sonra Güney Koreli üreticinin Galaxy Note 3 modelinin de LTE-A teknolojisine yer vermesi bekleniyor.Samsung Galaxy Note 3’ün Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 3 GB RAM değeriyle piyasadaki yerini alacak.

Kaynak : The Korea Herald

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın