background img
Eyl 28, 2013
0 0

Samsung Galaxy Note 3 Düşme Testi

Yazar

Galaxy Note 3Samsung’un malzeme kalitesi konusundaki eleştirileri dikkate alarak suni deriden yapılmış bir arka kapağa yer verdiği Samsung Galaxy Note 3 modeli darbelere karşı ne kadar dayanıklı. İşte Samsung Galaxy Note 3’ün farklı düşme senaryolarında gösterdiği performans.

Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen Unpacked 2013 Episode 2 etkinliği ile resmiyet kazanan Samsung Galaxy Note 3, geçtiğimiz günlerde 149 ülkede aynı anda satışa sunuldu. Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear hediyeli ön sipariş sürecinden sonra ülkemizde de raflardaki yerini alan phablet modeli için Android Authority ekibi merakla beklenen drop test videosunu yayınladı. Piyasada yer alan birçok model için düşme testi hazırlayan ve bu videolarda piyasada tek isim olma yolunda ilerleyen Android Authority, Samsung Galaxy Note 3’ü farklı düşme senaryolarında test etti.

Göğüs hizasından suni deri arka kapak üzerine düştüğünde çok fazla hasar almayan telefon-tablet melezi ekranı üzerine düşürüldüğünde ise testten büyük hasar alarak ayrılıyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Galaxy Note 3 düşme testi ile baş başa bırakıyoruz.

Kaynak : Android Authority (Youtube)

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın