background img
Eki 10, 2012
0 0

Samsung Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanı Taksim’ de

Yazar

Galaxy Note 2 Türkiye tanıtımSamsung Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanı 16 Ekim’ de Taksim ‘ de mi yapılacak?

Samsung Galaxy Note 2 ‘in Türkiye çıkış tarihini Ekim ayının ikinci yarısı olarak belirleyen şirket Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanı için büyük bir şölene hazırlanıyor. Samsung,amiral gemisi  Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı için İstanbul’ da iki farklı noktada yaptığı etkinlikle amiral gemisinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Samsung, Galaxy S 3 Türkiye Lansmanına Bob Sinclar ve AVCIII ile damgasını vurmuştu.

Samsung Türkiye Facebook  sayfasından yapılan  “Şimdiye kadar katıldığınız en büyük etkinliği hatırlıyor musunuz? Unutun! 16 Ekim’i bekleyin”  paylaşımıyla Samsung’ un 16 Ekim’ de Taksim’ de büyük bir etkinliğe hazırlandığını görüyoruz.

Galaxy Note 2′ in çıkış tarihinin Ekim ayının ikinci yarısı olarak belirlenmesi ve etkinliğin 16 Ekim’ de gerçekleşiyor olması  Samsung’ un Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanını muhtemelen Taksim’ de gerçekleştireceğini gösteriyor.

Etkinliğin içeriği şu anda belli değil fakat etkinlik saati olarak 10:00 – 23:45  belirlenmiş. Etkinlik saatinin bu kadar uzun tutulması Samsung’ un büyük bir hazırlık içerisinde olduğunu gösteriyor. Galaxy S 3 Türkiye Lansmanı 20:00 ‘ de başlamıştı.

Galaxy S 3 Lansmanın gerçekleşmesinden sonra 2 hafta içerisinde Samsung’ un amiral gemisi Türkiye’ de satışa sunulmuştu. 16 Ekim’ deki etkinlikte Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanı’ nın gerçekleşmesi halinde Samsung’ un Galaxy Note 2′ yi 25-30 Ekim tarihleri arasında Türkiye’ de satışa sunmasını bekliyoruz.

16 Ekim’ de Samsung’ un Taksim Etkinliğinin detaylarının bu hafta içinde paylaşılmasını bekliyoruz.

Güncelleme

Samsung Türkiye Facebook sayfasından yapılan açıklama ile Galaxy Note 2 Türkiye Lansmanının Taksim etkinliği iptal edildi.

İşte Samsung’ dan yapılan açıklama

” Samsung Türkiye olarak son derece heyecanla hazırlandığımız Galaxy Note II lansmanımızın; 16 Ekim, Salı akşamı 19:00’da Taksim Meydanı ve Tünel ayağındaki kutlamayı; sıcak gündeme ilişkin gelişmeler neticesinde iptal etmiş bulunuyoruz. ”Kaynak : Samsung Türkiye

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın