background img
Ara 28, 2012
0 0

Samsung Galaxy Note 2 Siyah Göründü

Yazar

Samsung-Galaxy-Note2-SiyahSamsung’ un 5.5 inçlik telefon- tablet melezi Galaxy Note 2′ ye yeni renk seçeneği ekleniyor. Samsung Galaxy Note 2 siyahın basın görseli İsviçre’ de ortaya çıktı.

Samsung amiral gemisi Galaxy S3′ de izlediği stratejiyi yeni telefonu Galaxy Note 2′ de de izliyor. Bilindiği gibi Galaxy S3′ de ilk anda iki renk seçeneği ile satışa çıkmış daha sonra yeni renk seçenekleriyle 7  farklı alternatife sahip olmuştu. Samsung, Ağustos ayı sonunda titanyum gri ve mermer beyazı renk seçenekleri ile satışa sunduğu Galaxy Note 2′ ye yeni renk seçeneği eklemeye hazırlanıyor. Samsung Galaxy Note 2′ nin siyah versiyonu AndroidSlash tarafından paylaşıldı.

Samsung’ un Galaxy Note 2′ ye hangi renk seçeneklerini daha ekleyeceği konusunda şu anda resmi bir açıklama bulunmuyor fakat siyah renk seçeneğiyle beraber bordo renk seçeneğinin de 2013 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy Note 2, 5.5 inç 720 x 1280 piksel HD Super AMOLED ekran, 1.6 GHz hızında dört çekirdekli (Quad-Core) işlemci, 2 GB RAM ve 3100 mAh bataryaya sahip.

Kaynak : AndroidSlash

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın