background img
Ağu 20, 2012
0 0

Samsung Galaxy Note 2 İlk Tanıtım Videosu

Yazar

Samsung Galaxy Note 2’nin çıkış tarihi yaklaştıkça cihaz ile alakalı bilgiler artmaya devam ediyor. 15 Ağustos tarihinde Samsung’un “New York’tan yayınlanacak en yeni Galaxy ile tanışmaya hazır mısınız?” sloganıyla tanıttığı telefon olarak Note 2’yi bekliyorduk. Fakat Samsung  Galaxy Note 10.1 tanıtımı yapıldı. Her ne kadar Note 2’nin tanıtımı yapılmasa da Gsmarena, Kore IT Times ve Nowhereelse.fr siteleri Samsung Galaxy Note 2’ye ait olduğu düşünülen ön panel görüntülerini paylaştı. Paylaşılan ekran görüntüleri birbirinden farklılık arz ediyor, ama Nowhereelse’in paylaştığı ön panel görüntüsünün Samsung Galaxy Note 2’nin ön paneli olacağını düşünüyoruz.

Galaxy Note 2’de esnek AMOLED ekran teknolojisi kullanılacak. Kavisli ekran yapısı ve azaltılmış kenar boşluklarıyla bizleri meraklandırmaya devam ediyor.

Tablet ve akıllı telefon melezi Galaxy Note 2’nin 29 Ağustos’da Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2012 fuarında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Samsung’un Galay Note 2 Tanıtımı için hazırlamış olduğu ilk trailer ise ünlü yönetmen Wim Wenders’in filmi ile tanıtıldı.
Galaxy Note 2’nin ilk tanıtım videosunda basınç hassasiyetine sahip olan Stylus Pen teknolojisinden kesitler sunuyor.

İşte Samsung Galaxy Note 2’nin İlk Tanıtım Videosu

 

Bir Cevap Yazın