background img
Eki 7, 2013
0 0

Samsung Galaxy Gear İçin 2 Reklam Filmi Yayınlandı

Yazar

Galaxy Gear ReklamSamsung Galaxy Note 3 ile birlikte resmiyet kazanan Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear ile alakalı Güney Koreli üreticiden uzun süre unutulmayacak 2 farklı reklama imza attı. İşte Samsung Galaxy Gear için hazırlanan reklam filmleri.

Giyilebilir akıllı cihaz teknolojisine daha fazla sessiz kalmayan Samsung geçtiğimiz ay tanıttığı Galaxy Gear akıllı saati ile şu ana kadar beklediğini ilgiyi elde edememiş olsa da yaptığı başarılı reklam ve pazarlama stratejisi ile akıllı saat teknolojisine tüketicileri alıştırmaya çalışıyor. Büyük ekranlı Samsung Galaxy Note modeli ile bir akım başlatan Samsung, giyilebilir akıllı cihaz teknolojisinde de öncü şirketlerden olmak istiyor. Google’ın Nexus 5 ile birlikte akıllı saatini tanıtacağı iddialarının yer aldığı şu günlerde Samsung akıllı saat projesinin artık gerçek olduğunu Hollywood’un efsanenevi filmleri ile hatırlatıyor. Jetgiller’den Fred Çakmaktaş’a kadar birçok karakterin kullandığı akıllı saat artık geleceğin teknoloji olmaktan çıktı.

Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte şu anda hediye olarak verilen akıllı saat Galaxy Gear Ekim ayı içerisinde ülkemize giriş yapacak. Özellikle pil ömrü konusunda eleştirilere maruz kalsada giyilebilir akıllı cihaz teknolojisinin ilk adımları olması sebebiyle Galaxy Gear’ın başarılı bir proje olduğunu düşünüyoruz. Tüketicilerin ürüne olan ilgisine göre farklı firmalardan gelecek olan yeni modellerle akıllı saat pazarında da rekabet yaşanması giyilebilir akıllı cihaz tekenolojisini geliştirecektir.


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın