background img
Ara 21, 2012
0 0

Samsung Galaxy Frame Mi Geliyor?

Yazar

Galaxy-FrameSamsung’ un WMC 2013′ te tanıtması beklenen yeni bir telefonu daha ortaya çıktı. Samsung Galaxy Frame adını verdiği orta seviye telefonu tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Samsung Galaxy Frame hakkında ilk iddialar.

Samsung 2012 yılındaki başarısını 2013 yılında da sürdürmek için piyasaya her segmentten cihaz hazırlığında. Samsung’ un MWC 2013′ te tanıtması beklenen Galaxy S4 hakkındaki iddialar birbiri ardına gelirken, Koreli üreticinin giriş ve orta seviyesinde olacak olan yeni modellerinden de ilk bilgiler gelmeye başladı.

Samsung’ un Galaxy Ace veya Galaxy Mini serisine dahil etmesi beklenen yeni orta segment telefonu Galaxy Frame hakkında ilk iddialar Sammobile tarafından paylaşıldı. Galaxy Frame, GT-S6810 model numarasına sahip.

Samsung’ un orta seviye telefonları arasında yerini alacak olması beklenen Galaxy Frame’ in teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi şu anda mevcut değil. Telefonun dahil edileceği Ace ve Mini serilerine baktığımızda bizleri çok farklı bir cihazın beklemediğini söyleyebiliriz.

Galaxy Frame’ in inci beyazı rengiyle 2013 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın