background img
Eyl 4, 2013
0 0

Samsun Galaxy Note 3 Tanıtım Canlı Anlatım

Yazar

Galaxy Note 3Samsung Galaxy Note 3’ün tanıtılmasına artık dakikalar kaldı. Samsung Türkiye tarafından “Yeni Galaxy ile İlk Siz Tanışın” ve #gununotet hastangi ile hayata geçirilen Gununotet.com adresinde geri sayım devam ediyor.

Samsung Türkiye ve İzlesene.com işbirliği ile hazırlanan www.gununotet.com adresinde Unpacked Epsilode 2 etkinliği Türkçe olarak aktarılacak. Samsung’un yeni phablet modelinin tanıtımı merakla bekleyen kullanıcılar için artık son 1 saatin içerisindeyiz. Türkye saatiyle 20:00’de başlayacak olan etkinlikte Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear modelinin de resmiyet  kazanmasını bekliyoruz.

Ünlü Twitter hesabı Evleaks’in sızdırdığı Galaxy Note 3 apk dosyaları arasında  FingerprintService.apk dosyasının yer alması Samsung’un phablet modelinde çok konuşulan parmak izi sensörüne yer verdiği iddialarını güçlendirdiğini buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. YineEvleaks tarafından sızdırılan Galaxy Note 3 SM-N9005 modelinin (Exynos 5 Octa işlemcili model) “AnTuTu Benchmark Test Sonucu” ve “Telefon Hakkında” ekranını burada sizlerle paylaşmıştık.

Evleaks Samsung’un hem yeni telefon-tablet melezinin teknik detaylarını hemde akıllı saatinin teknik detaylarını sızdırmıştı. Samsung Galaxy Gear’ın sızdırılan teknik özellik ve görselleri için buradaki haberimize tanıtım etkinliği öncesi bakabilirsiniz.

Bu kadar sızıntıdan sonra Samsung’un herkesi şaşırtarak farklı bir tasarımla karşımıza çıkıp çıkmayacağı saat 20:00’de başlayacak olan etkinlikte göreceğiz.

Samsung Galaxy Note 3’ün tanıtım etkinliğini gununotet.com, Samsung Mobile Youtube hesabı veya İzlesen.com/gununotet bağlantılarından izleyemeyen okurlarımız için canlı anlatım gerçekleştireceğiz.

Anlık Canlı Anlatım

Not: Tanıtım esnasında tüm yazılanları güncel olarak görmek için, sık  sık F5 tuşuna basmanız gerekiyor.

19: 55 >> Etkinliğinin başlamasına artık sayılı dakikalar kaldı. Salonda büyük hareketlilik var. Orkestra müzik şölenine devam ediyor. Etkinliğin yapıldığı mekanın dışarısında Icona Pop konser veriyor.

Galaxy Note 3

20:00 >> Ve etkinlik başladı. Şu anda kısa bir video tanıtımdan sonra Jason Bradbury sahnedeki yerini alıyor.

20:04 >> New York’da Galaxy Note 3’ün tanıtılmasını bekleyen kullanıcılarla canlı bağlantı gerçekleştiriliyor.

Galaxy-Note3-Canli2

 

20:05>> Samsung’un sevilen CEO’su JK Shin sahnede yerini aldı. Galaxy Note 3’ün özellikle daha iyi bir performans ve ve pil ömrü sunduğunda bahsediyor.

20:07 >> Galaxy Note 3 JK Shin’in elinde resmiyet kazandı.

Galaxy-Note3-Canli320: 09 >>Samsung Galaxy Note 3’ün KNOX ile birlikte güvenlik özelliklerinden bahsediliyor.

Samsung-Galaxy-Note3-Canli4

20:11 >> Samsung’un akıllı saati Samsung Galaxy Gear resmiyet kazandı. İşte Samsung Galaxy Gear’ın tasarımı

Galaxy-Gear-Tanitim

20:15>> Samsung CEO’su bir herkes için sürpriz olan Samsung Galaxy Note 10.1 2013 Edition modelini tanıtıyor. Samsung Android tablet pazarına iddialı bir ürün daha getiriyor. Galaxy Note 10.1 2014 Edition 7.9 mm kalınlığında ve streo hoparlöre sahip.

Samsung-Galaxy-Note-10.1-2014-Edition

20:18 >> Samsung Galaxy Note 10.1, 25 Eylül’de 149 ülkede satışa sunulacak. Ekim ayında Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear modelleri tüm küresel pazarlarda yerini alacak.

Galaxy-Note3-Ne-Zaman-Cikacak

20: 23 >> Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini anlatmak için Samsung Pazarlama sorumlularından David Park sahnede yerini aldı. Samsung Galaxy Note 3, 5.7 inç Full HD ekrana sahip ve ağırlığı sadece 168 gram.

20: 26 >> Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 10.1 de yer alan yenilenmiş S-Pen teknolojisinin detayları paylaşılıyor. S Finder, Scrapbook ve Pen Window özellikleri anlatıyor.

Galaxy-Note3-Ozellikler

20:30 >>S-Pen teknolojisinin geliştirilen uygulamalarından bahsediliyor. Air Command sayesinden ekran üzerine S-Pen’in dokunulmadan kullanılabileceği anlatılıyor. Bu daha önce Samsung Galaxy Note 2 modelinde de karşımıza çıkmıştı. Air Command fonksiyonu ekranda oluşturabilirsiniz.

Air-Command-Galaxy-Note3

 

20: 35 >> Action Memo uygulaması tanıtılıyor. Rehberinize, e-postalarınıza, smslerinize rahalıkla ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 3 el yazısı tanıma özelliğine de sahip.

20: 40 >>  S Finder uygulaması sayesinde notlarınız, el çizimleriniz arasından anahtar kelimelerle arama yapabileceksiniz.Galaxy-Note3-S-Finger

20 : 42 >> S Note uygulaması tanıtılıyor. S Note  Evernote gibi eşleşme mantığına sahip. Samsung S Not iyileştirmesi ile cihazlar arasında erişimi sağlıyor.

Galaxy-Note3-S-Note

Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’ın tanıtımı başlıyor. Canlı anlatımımızı burada sonlandırıyoruz. Birazdan tüm detaylar AndroidCanavari.Net’te sizlerle olacak.

** Görseller Theverge.com ve Gununotet.com adresinden alınmıştır.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın