background img
Ara 25, 2012
0 0

PolyPad 8208 HD Video İnceleme

Yazar

Polypad-8208-HDPolyPad ailesinin en yeni üyelerinden olan PolyPad 8208 HD modelinin video incelemesi ile sizlerleyiz. İşte PolyPad 8208 HD video incelemesinin detayları.

Fiyat- performans ürünleri ile tablet piyasında dikkatleri üzerine çeken PolyPad ailesine yeni katılan 8 inç boyutundaki PolyPad 8208 HD ekran boyutu ile iPad Mini’ ye benziyor. Daha önce teknik özelliklerini ve detaylı incelemesini burada sizlerle paylaştığımız tabletin video incelemesinde sizleri Polypad 8208 HD ile tekrardan buluşturuyoruz.

Polypad 8208 HD’ de yüklü olarak gelen Flash Player sayesinde Youtube ve flash içeren sitelerde rahatça gezinebilirsiniz. Bilindiği gibi Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminde Flash Player desteği bulunmamakta. Android cihazlarınıza Flash Player yüklemek için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

PolyPad 8208′ de 3G desteği bulunuyor. Kutu içerisinden çıkan OTG kablosu ile mobil modem aracılığıyla tabletinizde internet bağlantısını stabil olarak kullanabilirsiniz. Mobil modem bağlamadan önce Wi-fi’ nın kapalı konumda olmasına dikkat etmelisiniz. En çok sorulan sorulardan olan ” Tablette sim kart girişi var mı? “ sorusuna da böylece cevap vermiş olalım. Tablette sim kart girişi bulunmamakta 3G bağlantısı mobil modem aracılığıyla sağlanıyor.

8 GB dahili hafızaya sahip olan tablet microSD desteği sayesinde hafızasını arttırabiliyor. Tablete bağlanacak olan USB Flash bellekten de müzik,film vb dosyaları tabletinizde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. Filmlerde Türkçe altyazı karakter uyumu için altyazıları UTF8 formatında kaydetmelisiniz.

8 inç boyutunda 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde TFT LCD ekran, 1.5 Ghz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan PolyPad 8208 HD’ nin video incelemesiyle lafı daha fazla uzatmadan sizleri başbaşa bırakalım.

Bir Cevap Yazın