Android Tabletler

PolyPad 8208 HD Detaylı İnceleme

Comments (9)
 1. Hakan dedi ki:

  Bu hafta sonu Teknosada Turuncu İndirim var ve Polypad 8216 HD Beyaz Tablet PC ye 439 TL yerine 90 TL indirimle sadece 349 TL ye sahip olabilirsiniz. Bu fırsat kaçmaz zira 8208 HD şu an HizliAl.com da 399 TL!

 2. selin dedi ki:

  yazı çok ayrıntılı olmuş fakat maalesef bataryanın o kadar da iyi olduğunu kabul etmiyorum.Ürünü aldım 1 saatte doluyor açık durumda 2 saat zor dayanıyor.Bu ürün 3. günden böyle yapıyorsa bir kaç ay sonra bataryası ölmüş olacak.

 3. ahmet erdal dedi ki:

  ürün 10 numara ama maalesef pil kapasitesi düşük. full dolması en az 40-50 dk alıyor. 2-3 saate sıfırı tüketiyor mecburen kablo ile dolaşıyorum. bunun dışında sıkıntısı yok

 4. ugur dedi ki:

  sarji 2 saat bile zor gidiyor. tavsiye etmiyorum.

 5. atila mahcupoğlu dedi ki:

  Ürün iyi ama.Şarjını yetiştirebilene aşşkolsun.Akşam takıyorum.Sabah ancak bir saat dayanıyor.Arkadaşın dediği gibibir elimizde kablo bir elimizde tablet öyle dolaşıyoruz.

 6. selçuk dakak dedi ki:

  arkadaşlar ürünü 2 gün önce teknosa’ dan299 tl2ye aldım.fakat cihazda batarya kablosu cihazla uyumsuz.üretim hatasından dolayı teknosa ürünü iade aldı bilginize.

 7. furkan dedi ki:

  sizde batarya 2saat dayanıyo bizde bir saat görmedikki

 8. filiz dedi ki:

  bu tabletlerde yedek batarya olayı olmuyormu ?? bende bu modelden almayı düşünüyordum ama yorumları okıyunca terddüte kapıldım

 9. Enes dedi ki:

  bende almayı düşünüyordum. yorumları okuduktan sonra düşünüdüm : bu batarya max 2 saat dayanıyorsa benim işime yararmı?
  benim bu tablette yapacağım şey zaten arada bir yarım saat oyun oynamak mesela. daha çok derslerimde kullanacağım için ve priz yakın olduğu için sorun olmayacaktır. çıkarttığımdada 2 saat dayansa zaten yeterlidir. bence işlemci gücü ekran kalitesi böyle iyi olan bir tablet kaçmaz yarın almaya gidiyorum. 250 tl ye kampanya var MediaMark ta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *