Android Tabletler

PolyPad 7508 IPS Detaylı İnceleme

Comments (13)
 1. ferhat dedi ki:

  video incelemenizde avea jet modemi bağladığınız görülüyor avea nın kendi internet sitesine baktığımda android tabletler için avea jet modem yazılımı desteklenmemektedir kullanamazsınız deniliyor bende aynı ürün var ve vınn aldım ancak çalıştıramadım eğer avea jet modem normal olarak çalışıyorsa vınn ı kapattırıp jet almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Oğuzhan dedi ki:

   PolyPad’in resmi sitesinden tabletin desteklediği mobil modemlere göz atabilirsiniz. Avea’nın Barcelona mobil modemi tablette sorunsuz olarak çalışıyor.

 2. mert dedi ki:

  Güzel incelemeniz için teşekkür ederim, yalnız internet gezimi ile ilgili yeterince açıklayıcılık bulamadım. Bir arkadaşım prinha business tab7 kullanmakta. Bu cihaz oyunlarda harika performans versede, normalde bir tabletin yapması gereken ana görevi internet gezmek iken bu cihaz insanı fıtık edecek kadar sinir bozucu takılmalar kilitlenmeler vs. yaşatıyor insana. Altı üstü maillerinize bakmak istediğinizde bile bi süre sonra “aman be gideyim çantamdan notebookumu çıkartayım ” dedirtiyor insana. Bu cihazda da bu tip sorunlar mevcutmudur? yoksa akıcı bir şekilde internet gezintisi mümkünmüdür bunu merak ediyorum. Saygılarımla

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Video incelemizde yer alan SunSpider benchmark testi internet performansı ile alakalı bilgi içeriyor.
   İncelemelerimiz sırasında tabletin internet performansında sorun yaşamadığımızı belirtelim.

 3. serkan dedi ki:

  Polypad C400 de whatsapp kullanılıyo mu?

 4. soner dedi ki:

  polypad 7508ips 7 inç tableti alalı 1 ay oldu. Sürekli takılma ve kilitlenme oluyordu en sonunda açılmamaya başladı. Açmaya bastığımda POLYPAD yazısı bekleyip duruyor. Fabrika ayarlarına giremiyorum. (Açma + ses kısma ses açma ). Teknosada 1 yıllık tekno garantisi var ama değiştirirlermi.

  1. Oğuzhan dedi ki:

   PolyPad 7508 IPS modeliyle alakalı Herpa’nın destek sayfasından yazılımı tekrardan yüklerseniz sorun çözülecektir diye düşünüyorum fakat bu kısıma giremediğinizi belirtmişsiniz. SD karta yazılımı atıp,tableti ses kısma ( – ) ve power butonuna basarak başlatın. Yeni ROM yüklemesi yaptığınızda tabletinizdeki tüm verilerin silineceğini unutmayın. Eğer gene yazılımı yükleme konusunda sıkıntı yaşarsanız Herpa’nın destek sayfasından sorununuz ile alakalı bildirim yaparsanız geri dönüş yapacaklardır. Garanti konusunda ise sorun olacağını düşünmüyorum ama genede Teknosa ile görüşmek lazım.

 5. erdal özer dedi ki:

  polypad 8208 hd black tabletimiz var kızım şifreyi yanlış girdiğinden dolayı tablet kitlendi,sadece gmail ve şifre bölümü geliyor. Burayada tabletin wifisi açık olmadığından dolayı giremiyoruz. Tabletimizi nasıl açabiliriz bu konuda yardımcı olurmusunuz??
  tşkler saygılar

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Erdal Bey,
   PolyPad 8208 HD modeli ile alakalı Herpa’nın destek sayfasından yazılımı tekrar yükleme işlemini gerçekleştirerek tabletinizi sıfırlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Herpa Destek sayfasına sorununuzu bildirim yaparsanız geri dönüş yapacaklardır.

 6. orhan dedi ki:

  Polypad 7508 İPS’in plastik kasası esneme yapıyor, siz de böyle bir problemle karşılaştınız mı? Ne yapmak gerekiyor, daha alalı bir hafta anca oldu.

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Orhan Bey Merhaba,
   Ürünü test ettiğimiz süre içerisinde böyle bir sorun ile karşılaşmadık fakat kullanılan plastik malzemenin özellikle açma-kapama ve ses tuşları kısmında sağlamlık hissi uyandırmadığını belirtelim.

 7. Metin dedi ki:

  Bu ürüne firma ne kadar süre yazılım desteği sunacak bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Metin Bey,,
   Güncelleme konusunda Herpa tarafından tarafımıza ulaşan bir bilgi yok ama tabletin Jelly Bean işletim sistemiyle kalacağını düşünüyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *