background img
Şub 6, 2013
0 0

PolyPad 7200 HD ve 7208 HD Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

Polypad-7200-HDFiyat-performans tabletleri ile dikkat çeken PolyPad firması 7 inç boyutundaki PolyPad 7200 HD ve 7208 Hd modellerine Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini tekrardan yayınladı. İşte Jelly Bean güncellemesi indirme linkleri ve detaylar.

PolyPad’in Ocak ayının ilk günlerinde 7200 HD ve 7208 HD modelleri için yayınladığı Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinde yaşanan sıkıntılar üzerine güncelleme tekrardan gözden geçirilerek yeniden yayınlandı. 7 inç boyutundaki her iki tablette Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile artık daha stabil diyebiliriz. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile fiyat-performans tabletlerinden ayrılacak olan her iki tablette güncelleme ile belli bir performans artışı da yaşanıyor.

Daha önce sizlerle PolyPad’in 7 inç tablet piyasasına yeni sunduğu IPS ekrana sahip olan PolyPad 7408 modelinde Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullandığını buradaki detaylı incelememizde sizlerle paylaşmıştık.

Herpa şirketi tarafından yayınlanan PolyPad 7200HD ve 7208 HD modellerinin Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin detaylarıı

Bu güncelleme ile birlikte aynı zamanda Digiturk Play ve Tvyo gibi tv uygulamalarındaki problemleri de giderilmiş.

Bir önceki 4.1 sürümünde bulunan: Recovery moduna geçmeme, sistem dilini değiştirince hata alma, her açılışta güncelleme yapma gibi hataların giderdiği yeni güncellemede performans iyileştirmeleri de yer alıyor.

  • 7200 HD tabletinize yazılım yüklemek için öncelikle buradaki adresten yazılım dosyasını indirin. 7208 HD tabletinize yazılım yüklemek için ise buradaki adresten yazılımı indirin.
  • İndirdiğiniz rar dosyasının içeriğini görebileceğiniz bir yere çıkarın.
  • Klasör içindeki dosyaları mikro sd kartın ana dizinine (tablet hafızasına değil harici karta) atın ve tableti ses kısma ( – ) ve power butonuna basarak başlatın.
  • Güncelleme otomatik olarak yüklenecektir.
  • Güncelleme ile tablet içerisinde yer alan bilgilerinizin silineceği unutmayın.

Bilindiği gibi Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminde Flash Player desteği bulunmamakta. PolyPad ailesinin tablerinde yüklü olarak gelen Flash Player sayesinde Youtube ve flash içeren sitelerde rahatça gezinebilirsiniz. Android cihazlarınıza Flash Player yüklemek için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

PolyPad 7200 HD ve 7208 HD  modelleri için yayınlanan güncellemenin çok yakında PolyPad 9708 HD ve 9716 modelleri içinde yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Kaynak : Herpa

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın