background img
Nis 15, 2014
0 0

Plastik Kasalı HTC One (M8) Mi Geliyor?

Yazar

Çin merkezli Tmtpost’un paylaşmış olduğu bilgiye göre metal kasa tasarımı ve çift sensörlü arka kamerası ile dikkatleri üzerine çeken HTC One (M8)’nin uygun fiyatlı plastik kasa tasarımlı modeli geliyor.

25 Mart’ta düzenlenen basın toplantısıyla resmiyet kazanan HTC One(M8)’nin global pazarda satışa sunulmasıyla birlikte Tayvanlı üreticinin HTC One (M8) için belirlemiş olduğu fiyatlandırma politikası telefonun teknik özellikleri kadar çok gündemde yer aldı denilebilir. Ülkemizde 2499 TL‘den satışa sunulan telefonun plastik kasaya sahip uygun fiyatlı modeliyle alakalı ilk bilgi Çin’den geldi. Tmtpost‘un paylaştığı bilgiye göre plastik kasa tasarımına sahip HTC One (M8) teknik özellikler olarak metal kasalı M8 ile benzer özelliklere sahip olacak. İddialara göre Hindistan ve Çin‘e özel olarak geliştirilen telefonun yaklaşık 1300 TL‘den satışa sunulması bekleniyor.

Apple’ın iPhone 5S modeliyle birlikte resmiyet kazandırdığı plastik kasa tasarıma sahip iPhone 5C modelinde izlenilen satış stratejisini HTC‘nin de izleyip izlemeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın