background img
May 21, 2014
0 0

PES Manager Android Platfromu İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Yazar

Konami’nin Japonya’da World Soccer Collection S adında piyasaya sürdüğü menajerlik oyununu sonunda global pazarda yerini aldı. Global pazara PES Manager ismi ile ücretsiz olarak Google Play’de yerini alan oyun menajerlik oyunları arasında yaşanan kıyasıya rekabete ortak olacak gibi duruyor.

Konami tarafından geliştirilen Pro Evolotion Soccer nam-ı diğer PES ile EA Sports tarafından geliştirilen FIFA arasında yaşanan tatlı rekabet, son dönemde mobil sektörde de kıyasıya devam ediyor. Özellikle Android platformunda online menajerlik oyunlarının göstermiş olduğu başarıyı takip eden Konami sonunda PES Manager adını verdiği menajerlik oyunu Google Play’de kullanıma sundu. Free to Play mantığıyla Google Play’de ücretsiz olarak yer alan PES Manager oyununda 1500’ün üzerinde lisanslı futbolcu yer alıyor. 3D maç motoruna sahip olan oyunda maç kazandıkça Normal Prize Draw kazanıyorsunuz. Kazanılan bu Normal Prize Draw ödülleri sayesinde takımınıza farklı oyuncular kazandırabiliyorsunuz. Ayrıca Premium Prize Draw bölümünden oyun içi satın alma fonksiyonunu kullanarak “Energy Ball” satın alabilir böylece dünyaca ünlü yıldızları takımınıza çok daha hızlı kazandırabilirsiniz.

PES Manager oyununda takımınızda yer alan oyuncuları antrenmanlarla geliştirebilirsiniz. Satın alınan Energy Ball’ları hem oyuncuları kadronuza katma konusunda kullanabilir hem de yeni maç yapmak için gerekli olan GP için kullanabilirsiniz. Arkadaşınızla karşılıklı olarak takımlarınızı rekabet içerisine sokma imkanı sunan oyunu burada yer alan Google Play linkinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın