background img
Oca 12, 2013
0 0

Nvidia Project Shield’ da Dead Trigger 2

Yazar

Nvidia Project ShiedlNvidia’ nın CES 2013′ te tanıttığı taşınabilir oyun konsolu Project Shield’ da Magfinger Games tarafından hazırlanan Dead Trigger 2′ nin oynanış videosu yayınlandı. İşte Nvidia Project Shield’ da Dead Trigger 2.

CES 2013′ te dikkatleri tanıttığı Tegra 4 işlemci ve taşınabilir oyun konsolu Project Shield ile üzerine çeken Nvidia, mobil pazarda iddialı. Nvidia Tegra 4 işlemcinin tüm detaylarını buradaki yazımızdan inceleyebilirsiniz. Nvidia’ nın Tegra 4 işlemcisi ile beraber tanıttığı Project Shield oyun konsolu, piyasadaki rakibi olan Ouya oyun konsolundan çok daha üstün özelliklere sahip. Tegra 3 tabanlı olan Ouya’ nın izinden giden Nvidia pazara güçlü bir rakip olarak Tegra 4 işlemcili, 5 inç boyutunda 720 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip Project Shield’ ı sundu.

Android 4.1 Jelly  işletim sistemine sahip olan cihaz Tegra 4 işlemcisi ile Android platformundaki oyunları üstün bir performans sergileyerek çalıştırabiliyor.

Yılın 2. çeyreğinde satışa sunulacak olan Nvidia Project Shield, yine yılın 2. çeyreğinde Android platfromuna gelecek olan Dead Trigger 2 oyunu ile karşımızda. Daha önce Tegra 4 işlemcisinin referans alındığı bir tablette oynanış videosunu gördüğümüz Dead Trigger 2 oyun, şimdide Nvidia’ nın üst düzey taşınabilir oyun konsolunda.

Videoda son derece stabil bir şekilde çalıştığını gözlemlediğimiz Dead Trigger 2 oyunu, halefinden çok daha iyi bir indirme rakamına ulaşacak gibi.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın