background img
May 15, 2013
0 0

Nexus Arayüzlü Samsung Galaxy S4 Geliyor

Yazar

Galaxy S4Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün stok android arayüzlü modeli Google I/O 2013 konferansının açılış etkinliğine damgasını vurdu. İşte stok android arayüzlü Samsung Galaxy S4’ün çıkış tarihi ve fiyatı.

Samsung’un 27 Nisan’da 110 ülkede birden satışa sunduğu ve 19 günde 6 milyon satış rakamına ulaşan yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün saf android arayüzlü yeni varyansı Google’ın I/O 2013 etkinliğine damgasını vurdu. Yeni bir Nexus cihaz almaya karar verdiyseniz acele etmeyin 26 Haziran’dan itibaren 649$’dan satışa sunulacak olan Nexus arayüzlü Samsung Galaxy S4 saf android kullanımı sunacak. Sim kilitsiz ve LTE destekli olarak satışa sunulacak olan Galaxy S4, 16 GB’lık versiyonu ile satılacak. Samsung Galaxy S4’ün 16 GB’lık versiyonunda karşılaşılan hafıza sorununa (kullanılabilir hafızanın 7.8 GB ile sınırlı kalması) en kesin yoldan çözüm sunan Google bu atağı ile Samsung’un yeni amiral gemisinin satış rakamlarını katlayacaktır.

Nexus arayüzlü Galaxy S4’ün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında detaylı bilgi bulunmuyor fakat telefonun Türkiye’de büyük ilgi göreceği ve paralel ithalat ile online mağazalarda yerini alacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Galaxy S4’ün Google versiyonu olacak olan Nexus arayüzlü model Qualcomm’un Krait 300 mimarili Snapdragon 600 APQ8064T işlemcisi ile raflardaki yerini alacak. Google’ın tıpkı Nexus cihazlarında olduğu gibi Galaxy S4 modeline de direk güncellemeleri vereceği ifade ediliyor. Samsung Galaxy S4’ün tüm teknik özellik ve detaylarına buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın