background img
Oca 13, 2013
0 0

Nexus 7 Dock’ u Satışa Çıkıyor

Yazar

Nexus7 DockGoogle- Asus işbirliği ile hazırlanan Nexus 7 için dock istasyonu satışa çıkıyor. 2 hafta içerisinde Amerika’ da satışa sunulması beklenen Asus Nexus 7 Dock hakkında son detaylar.

Asus’ un satış rekorları kıran tableti Nexus 7′ nin herhangi bir dock istasyonuna sahip olmaması, birçok kullanıcı tarafından tabletin eksilerinden sayılıyordu. Asus beklenen Nexus 7 Dock‘ unu satışa sunmaya hazırlanıyor. Aralık ayının son günlerinde Japonya’ da ortaya çıkan bir video ile Asus’ un Nexus 7 Dock’ u hazırladığı ortaya çıkmıştı. Videonun yayınlanmasından sonra online perakende sitesi B&H tarafından ön siparişe açılan dock 2 hafta içerisinde Amerika’ da dağıtılmaya başlanacak.

Nexus 7 dock’ u mini USB portu ve 3.5 mm‘ lik kulaklık girişine sahip. Amerika’ da 39.99$ ‘ dan satışa sunulacak olan Nexus 7 Dock istasyonunun Türkiye’ ye ne zaman geleceği hakkında Asus yetkililerinden henüz bir açıklama yapılmadı.

Asus Nexus 7, 7 inç 1280 x 800 piksel IPS LCD ekran ( 216 ppi, Gorilla Glass), Dört Çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemci ( ULP GeForce GPU), 1 GB RAM, 8 GB/ 16 GB / 32 GB hafıza seçenekleri, 8 MP arka kamera ve 1.2 MP ön kamera ve 4325 mAh bataryaya sahip.

Kaynak: The Verge

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın