background img
Eyl 21, 2013
0 0

Nestle’den Nexus 7 Hediyeli Reklam Çalışması

Yazar

Nestle Nexus 7Google-Nestle işbirliği ile Eylül ayının ilk günlerinde duyurulan Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte Nestle’nin Android ambalajlı KitKat çikolataları 19 ülkede raflardaki yerini aldı. Nestle, Google’ın 2.nesil Nexus 7 tabletini hediye ettiği farklı bir reklam çalışmasına imza attı.

Google’ın Nestle ile işbirliği yaparak Android’in yeni sürümüne süpriz bir çıkış yaparak Android 4.4 KitKat ismini vermesinden sonra 19 ülkede Nestle KitKat’lar Android’in logosu şeklinde satılmaya başlandı. Nestle, Android ambalajındaki KitKat satın alan müşterilerine 2.nesil Nexus 7 ve Google Play kartları hediyeleri sunacağını daha önce yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

Nestle Android 4.4 KitKat‘a dikkat çekmek için farklı bir pazarlama stratejisi izleyerek açık hava reklamlarına farklı bir soluk getiriyor. Billboard’lara entegre edilen eklentinin üzerine “14-09-2013 tarihinde saat 13:07’de burada mola veren kişi  yeni Nexus 7 kazanacaktır” slonagnına yer veren Nestle eğlenceli bir çalışmaya imza atmış. Videoyu ilk izlediğimde aklıma Eti Hoşbeş’in Billboard konulu reklamı gelmedi desem yanlış olmaz.

İşte Nestle’nin Nexus 7 hediyeli reklam çalışması

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın