background img
Eyl 5, 2012
0 0

Motorola Droid RAZR HD Resmen Tanıtıldı

Yazar

Motorola akılı telefon piyasasına bu ay düzenleyeceği 2 farklı etkinlik ile renk katacağını duyurmuştu. Motorola,Amerika’ nın önde gelen operatörlerinden Verizon Wireless ile beraber ilk etkinliğini bugün Newyork’ da saat 21:00′ de gerçekleştirildi.
Motorola’ nın Verizon Wireless ile beraber gerçekleştirdiği etkinlikte beklenildiği gibi Motorola DROID RAZR HD, DROID RAZER M ve DROID RAZER MAXX HD tanıtıldı.

Bloomberg geçtiğimiz hafta Motorola’nın bugunkü tanıtımda köşeden köşeye ekrana sahip olacak bir Android telefonun tanıtılcağını iddia etmişti.Fakat ilk etkinlikte çoğu android meraklısının merakla beklediği köşeden köşeye ekrana sahip Motorola’ nın yeni telefonu tanıtılmadı.Motorola’ nın 18 Eylül’ de Intel ile beraber gerçekleştireceği etkinlikte bu telefonun tanıtılmasını bekliyoruz.

Etkinlikte tanıtılan Motorola Droid Razr HD Teknik Özellikleri

  • Motorola yeni akıllı telefonu Droid Razr HD Droid  Razr’ a göre %78 daha fazla piksel ile daha net bir görüntüye sahip olacak.
  • Motorola Droid Razr HD,Iphone 4S’ den %85 daha canlı ve renkli bir ekranla meraklılarıyla buluşacak.
  • Youtube üzerinde HD video izleme imkanı sunan Motorola Droid Razr HD 4.7 inç HD ekranı ile Motorola’ nın yeni amiral gemisi olmaya aday.
  • Crome tarayıcısının telefona yüklü olarak geleceği telefonda Crome,Iphone 4S’in Safari tarayıcısından %40 daha hızlı çalışıyor.
  • Motorola Droid Razr HD çift çekirdekli işlemcisi ve 2500 mAh bataryası ile 16 saatlik konuşma süresi sunuyor. 16 saatlik konuşma süresi ile dikkat çeken telefon, Samsung’ un amiral gemisi Galaxy S 3 ve HTC’ nin amiral gemisi One X’ e göre neredeyse 2 kat daha fazla bir süre sunuyor.
  • Droid RAZR HD Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile çıkacak fakat yıl sonuna kadar telefona Jelly Bean güncellemesi gelecek.Kaynak : The Verge

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın