background img
Tem 14, 2013
0 0

Moto X Eric Schmidt’in Elinde Görüntülendi

Yazar

Motorola X PhoneGoogle’ın Motorola’yı satın almasından sonra en büyük proje olarak karşımıza çıkacak olan Moto X modeli Google İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt’in elinde görüntülendi. İşte Moto X modelinin tasarımı ve detaylar.

Uzun süre Motorola X Phone ismi ile adlandırılan Motorola’nın yeni telefonun ismi Mayıs ayında şirket yöneticilerinden Dennis Woodside tarafından paylaşıldı. Google-Motorola işbirliği ile karşımıza çıkacak olan Motorolanın yeni telefonu Moto X ismi ile raflardaki yerini alacak. Uzun süredir sızıntıların yaşandığı Moto X projesinin son hali Google İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt‘in elinde görüntülendi. Her sene düzenlenen Allen & Co. konferansına katılan Eric Schmidt’in kullandığı Moto X böylece sızıntılardan sonra ilk kez görüntülenmiş oldu. Arka panelinde Motorola logosunun yer aldığı telefon kenarlara doğru kalınlığı azalan bir tasarıma sahip. Telefonun tasarımın kenarlara doğru incelmesi HTC One modelini akıllara getiriyor. Arka panel yapısında kullanımda kolaylık ve şıklık sağlaması için tırtıklı kasa yapısının kullanıldığı gözlemlediğimiz telefonun teknik özellikleri ise henüz netlik kazanmış değil.

23 Ağustos‘da Amerika’da Verizon tarafından satışa sunulması beklenen telefonun lansman tarihi ile alakalı henüz bir bilgi bulunmamakta.

Kaynak : Android Authority

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın