background img
May 24, 2014
0 0

Modern Combat 5: Blackout’un Oynanış Videosu

Yazar

Mobil oyun dünyasının sevilen FPS oyun serilerinden olan Modern Combact serisinin yeni oyunu ile alakalı ilk oynanış videosu geldi. İşte Gamelof’un Modern Combac 5: Blackout ismini verdiği yeni oyununun detayları.

Haziran ayında düzenlenecek olan E3 fuarından sonra Google Play Store’da yerini almasını beklediğimiz Modern Combact 5: Blackout‘un nasıl bir senaryo ile karşımıza çıkacağı belli oldu. Modern Combact 5: Blackout oyunununda serinin diğer oyunlarında olduğu gibi tek ve çoklu oyuncu modlarına yer verecek olan Gameloft, yeni oyununda sunduğu üst düzey grafiklerle oyunu merakla bekleyen oyunseverleri memnun edecek gibi görünüyor.

İtalya’dan Japonya’ya kadar uzanan senaryo içeriğine sahip olan oyunda ana karakterimiz Phonenix ile kitle imha silahlarına karşı mücadele edeceğiz. Karakter gelişiminin tekli ve çoklu oyun modları arasında paylaşılabileceği Modern Combact 5’de tekli oyuncu modunda geliştirdiğiniz karakterinizi çoklu oyuncu modunda da kullanabileceksiniz.

Assault, Heavy, Recon ve Sniper ismi verilen 4 farklı asker sınıfının yer alacağı oyunun nasıl bir oynanışa sahip olacağına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Modern Combat 5: Blackout’un Oynanış Videosu

  • 10:58 oyunda hata var!

    rafiq 26 Mayıs 2014 09:56 Cevapla

Bir Cevap Yazın