background img
Tem 28, 2013
0 0

MoDaCo Switch Beta Yayınlandı

Yazar

Modaco SwitchHTC One modelinde hem stok android hem de Sense 5 arayüzünün çalışması için yürütülen MoDaCo Switch projesinin beta sürümü yayınlandı. İşte HTC One’da saf android arayüz ile birlikte Sense 5 arayüzünü test etme imkanı sunan MoDaCo Switch projesinin beta sürümünün detayları.

Temmuz ayı ortalarında ünlü Android geliştiricilerinden Paul O’Brien tarafından müjdesi verilen Sense 5 ve Android Açık Kaynak Projesi (AOSP) ROM‘ları arasında geçiş yapmaya imkan sağlayan MoDaCo Switch projesinin ilk sürümü indirilebilir durumda. HTC One Google Edition modeli kullanıcılarının Tayvanlı üreticinin geliştirmiş olduğu Blinkfeed, HTC Zoe vb. özelliklerden mahrum kalması üzerine başlatılan switch projesinin çalışma prensibine ait ilk video görüntüsünü burada sizlerle paylaşmıştık.

HTC One modeli için hazırlanan 1.40 GB büyüklüğünde olan MoDaCo Switch ROM‘u Sense 5 arayüzünün özelleştirilebilir arayüzünü ve hızlı stok android arayüzü aynı cihazda kullanma imkanı sunuyor. Beta aşamasında olan ROM’da bazı eksiklikler mevcut olsa da günlük kullanımda çok fazla sorun teşkil etmiyor.

Samsung Galaxy S4 GT-I9505 modelinde TouchWiz Nature arayüzü ve stok android arayüzü arasında geçiş imkanı tanıyan farklı bir proje IndieGoGo üzerinden 1000£ destek bekliyor. IndieGoGo üzerinden açılan kampanyada 635£ an itibariyle projeye destek amaçlı toplanmış durumda.

HTC One modeli için yayınlanan MoDaCo Switch Beta 8 ROM’unu kaynak kısmında yer alan linkten indirebilirsiniz.

Kaynak : MoDaCo

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın