background img
Eki 23, 2013
0 0

LG’nin Kavisli Ekrana Sahip Telefonu “G Flex” (Video)

Yazar

LG G FlexLG ile Samsung arasından kıyasıya rekabetin yaşandığı kavisli ekrana sahip Android telefon yarışında geçtiğimiz günlerde Galaxy Round modelinine resmiyet kazandırarak öne geçen Samsung’a LG’nin cevabı gecikmedi. LG’nin kavisli ekrana sahip G Flex isimli telefonunun ilk görüntüleri ve videosu sızdırıldı.

Samsung’un kavisli ekrana sahip Galaxy Round modeline geçtiğimiz günlerde resmiyet kazandırdığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Samsung’dan sonra LG’nin merakla beklenen kavisli ekrana sahip sahip telefonu “G Flex” modelinin tasarım detayları belli oldu. LG G Flex modelinde LG’nin tasarım ve teknik özellikleri ile dikkat çeken G2 modelinin izleri görülüyor. LG G2 modeli ile karşımıza çıkan sihirli tuş yapısını G Flex modelinde de devam ettiren LG tasarım olarak Galaxy Round modelinden daha şık bir yapı ile karşımıza çıktı.

LG G Flex 2The Verge ve Arjantinli Telefe tarafından ilk fotoğraf ve videosu sızdırılan telefonun 6 inç büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olduğu iddia ediliyor. Snapdragon 800 işlemci ve 13 megapiksel kameraya sahip olduğu Telefe tarafından iddia edilen telefonun diğer teknik detayları ile alakalı henüz bir bilgi bulunmuyor.

LG G Flex Arka PanelLG G Flex modelini test etme imkanı elde eden Federico Ini isimli gazeteci telefonun ilk görüntülerini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. LG cephesinden bu sızıntılar hakkında henüz bir açıklama yapılmış olmasa da telefonun Kasım ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : The Verge, Telefe

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın