background img
Eki 2, 2013
0 0

LG’den G2 İçin 2 Farklı Reklam

Yazar

LG G2LG, G2 modeli ile pazarda iddialı olduğunu hazırladığı reklam filmleri ile süslemeye devam ediyor. 4K televizyonu için hazırladığı viral reklamla çok konuşulan şirket  LG G2 için de viral bir reklama imza attı.

LG’nin amiral gemi modeli G2 için hazırlamış olduğu ilk reklamda başrol oyuncusu bir “tavuk”. Daha önce Mercedes Benz’in Magic Body Kontrol teknojisini tanıtmak için hazırlamış olduğu reklam videosunda karşımıza çıkan başrol oyuncusu bu kez LG’nin amiral gemi modelinde karşımıza çıkıyor.

13 megapiksel optik görüntü sabitleme (OIS) teknolojisine sahip arka kameraya sahip olan LG G2 modelinin kamerasının bu özelliğini tanıtmak için farklı bir reklam hazırlayan LG, bu reklam filmi ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Sarsılma veya hareketlerde OIS teknolojisi sayesinde maksimum performans gösteren LG G2’nin 13 megapiksellik kamerasını farklı koşullarda test ediyor.

LG’nin ikinci reklam filmi ise 4K televizyonlarınının tanıtımı için hazırlamış olduğu viral reklam kadar etkili. Fransa’da sokak ortasına kurulan bir standa “Telefonunuzun performansını iyileştirin” yazısına yer veren LG, telefonunu bu standa yer alan alan alana bırakanları şoka sokuyor. Telefonun standa bırakılmasıyla ortaya çıkan oyuncu telefonların başına gelebilecek tüm kötü senaryoları uyguluyor denilebilir.

Videonun sonunda telefonunu emanet eden kullanıcılara yeni amiral gemi modelini hediye eden LG farklı bir pazarlama stratejisi ile reklam videolarına devam ediyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın