background img
Tem 8, 2013
0 0

LG Optimus G2’nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Yazar

LG Optimus G2LG’nin yeni amiral gemisi Optimus G2 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. 7 Ağustos’ta New York’da tanıtılacağı duyurulan telefonun beklenen teknik özellikleri ve tanıtım videosu.

Güney Koreli teknoloji devlerinden LG, “To me, you are perfect from G” sloganıyla yeni amiral gemisi Optimus G2’nin ilk tanıtım videosunu yayınladı. Yayınlanan bu reklam filmi ile LG Optimus G2 modelinin tanıtım tarihi de belli oldu. 7 Ağustos‘ta New York’da tanıtılacak olan telefon teknik özellikleri ile LG’ye yeni bir ünvan daha kazandırabilir.

LG Optimus G modelinine 2012 yılının 3.çeyreğinde resmiyet kazandıran LG, daha sonra Optimus G Pro modeli ile telefonu yenilemişti. 2 GB RAM değerine sahip ilk telefonu piyasaya süren LG, 3 GB RAM‘e sahip ilk telefonu da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Evleaks tarafından ilk görselleri sızdırılan telefonun 5.2 inç Full HD IPS ekrana, Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 3 GB RAM ve LTE-A teknolojine sahip olması bekleniyor. Optik imaj sabitleyicinin eklenildiği yeni bir senserö sahip 13 megapiksel kameraya sahip olması beklenen telefonun ilk reklam filmi ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın