background img
Ara 3, 2012
0 0

LG Nexus 4 Türkiye’ ye Geliyor

Yazar

Nexus 4 TurkcellGoogle’ın 4.nesil telefonu olan LG Nexus 4′ ün Türkiye çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgi Turkcell’ den geldi. 

Google’ ın 29 Ekim’ de resmi blogu üzerinde tanıtımını yaptığı LG Nexus 4′ ün teknik özellikleri ve fiyatı ile alakalı bilgileri burada sizlerle paylaşmıştık. LG Nexus 4′ ün 8 GB’ lık model fiyatı 299$16 GB’ lık modeli ise 349$’ dan Google Play üzerinden satışa sunulmuştu. 13 Kasım’ da Google Play üzerinden satışa çıkan telefon kısa sürede tükendi. Türkiye’ de ne zaman satışa sunulacağı konusunda herhangi bir bilginin bulunmadığı telefonun çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgi Turkcell’ in aylık olarak çıkardığı ” Turkcell’ li Hayat “ dergisinde yer aldı. Dergide yer alan görsele göre Turkcell, Nexus 4′ ün 16 GB’ lık modelini Türkiye’ ye getirmeye hazırlanıyor. LG Nexus 4′ ün Türkiye çıkış tarihi ile alakalı net bilgi vermeyen Turkcell ” Çok Yakında Turkcell’ de ” bilgisini paylaşmış. Turkcell’ in dergiyi aylık çıkardığını düşündüğümüzde Ocak ayında Nexus 4′ ün Turkcell tarafından satışa sunulacağını düşünüyoruz.

LG Nexus 4′ ün Türkiye fiyatı da şu anda paylaşılmamış fakat cihazın Türkiye’ de 1100 – 1250 TL fiyat aralığında satışa çıkması bekleniyor. Turkcell’ in Nexus 4 ile alakalı kampanya tekliflerinin önümüzdeki günlerde paylaşılmasını bekliyoruz.

4.7 inç 1280 x 768 piksel ve 320 PPI  True HD IPS Plus ekran, 1.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon APQ8064 işlemci, 2GB RAM ve 2100 mAh bataryaya sahip olan LG Nexus 4Android 4.2 Jelly Bean İşletim sistemi sistemine sahip.

LG Nexus 4 Düşme Testi İçin Tıklayınız.

Kaynak : Turkcell

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın