background img
Kas 3, 2012
0 0

LG Nexus 4 Kutu Açma Videosu

Yazar

Lg Nexus 4Google ‘ ın dördüncü nesil telefonu olan LG Nexus 4’ ün  kutu açma videosu ile sizlerleyiz.

Google’ ın 29 Ekim’ de resmi blogu üzerinden tanıtımını yaptığı telefonu LG Nexus 4, teknik özellikleri ve uygun fiyatıyla birçok kullanıcıdan geçer not aldı. LG Nexus 4′ ün fiyatı ,teknik özellikleri ve çıkış tarihi ile alakalı yazımızı okumak için tıklayınız.

LG Nexus 4, Google Play üzerinden 13 Kasım’ da Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya ve Kanada’ da satışa sunulacak. Ayrıca Kasım ayının sonlarına doğru Asya ve Avrupa’ da satışa sunulması beklenen telefonun ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgi bulunmamakta. ( Asus’ un hazırlamış olduğu Nexus 7′ nin ülkemize yaklaşık 4 ay sonra geldi)

LG Nexus 4.7 inç 1280 x 768 piksel ve 320 PPI  True HD IPS Plus ekran, 1.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon APQ8064 işlemci, 2GB RAM ve 2100 mAh batarya ile piyasaya çıkacak. Ayrıca telefon Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olacak.

Google- LG işbirliğinde hazırlanan telefonun kutu içeriğinde : LG Nexus 4, kullanım klavuzu, microUSB kablosu, sim kart ve gayet şık bir şarj aleti bizleri bekliyor.
Kaynak: Androidcentral

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın