background img
Eki 28, 2012
0 0

LG Nexus 4 Barda Unutuldu

Yazar

Google lg nexus 4Google’ ın merakla beklenen 4. nesil telefonu LG Nexus 4′ ün prototipi San Francisco’ da bir barda unutuldu.

Google’ ın Kasım ayı içerisinde New York’ da düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtılması beklenen LG Nexus 4, bir Google çalışanı tarafından San Francisco’ da bulunan 500 Club isimli barda unutuldu. Barda çalışan barmenlerden Jasmin Barton tarafından bulunan cihazın fotoğrafları kısa sürede internette yayılmaya başladı.

Google’ ın küresel araştırma ve istihbarat sorumlusu Brian Katz  tarafından telefon Jasmin Barton’ dan geri alınmış olsada LG Nexus 4′ e ait prototiplerden birisi daha sızdırılmış oldu. Sızdırılan prototipin reklam amaçlı sızdırıldığı düşüncesi Android meraklılarında hakim olsada, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla Nexus 4‘ e olan ilgi artarak devam ediyor.

LG Nexus 4’ ün final prototipi görmek için biraz daha bekleyeceğiz çünkü 29 Ekim’ de yapılması planlanlan etkinlik “Sandy” kasırgası nedeniyle iptal edilmişti. Dün Xda’ da yayınlanan ve burada sizlerle paylaştığımız görsellerle Nexus 4′ ün fiyatı ve teknik özellikleri belli olmuştu.

2010 yılında aynı olay Apple’ ın başına gelmiş ve o dönemde Apple tarafından geliştirilmekte olan iPhone 4′ e ait prototiplerden birisi ABD’ de bir barda unutulmuştu.


Kaynak : Wired

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın