background img
Eki 16, 2012
0 0

LG, Jelly Bean Güncelleme Takvimi

Yazar

LG güncelleme alacak modellerGüncelleme konusunda kullanıcılardan eleştiri alan ve bu konuda rakiplerine göre geride kalan LG, Jelly Bean Güncelleme alacak modellerini ve güncelleme takvimini açıkladı.

Google işbirliği ile LG’ in çıkarmaya hazırlandığı LG Nexus 4‘ le beraber android piyasındaki özellikle güncelleme konusundaki kötü durumunu unutturmaya çalışıyor. LG tarafından yapılan resmi açıklama ile Jelly Bean güncellemesini yılbaşına kadar alacak modeller açıklandı.

Jelly Bean güncellemesi alacak modellere geçmeden önce LG’ in şu anda hiçbir modelinde Jelly Bean işletim sistemi bulunmadığını belirtelim.

LG’ in ilk olarak Jelly Bean güncellemesi alacak olan telefonu Optimus LTE II. LG Optimus LTE II Jelly Bean güncellemesini Aralık ayına kadar alması bekleniyor. Daha sonra Jelly Bean güncellemesi alacak olan model ise LG’ in amiral gemisi Optimus G. LG Optimus G Aralık ayı içerisinde Jelly Bean güncellemesi alacak. LG Optimus G, ilk olarak Güney Kore’ de satışa çıkmıştı ve Jelly Bean güncellemesi de ilk olarak bu ülkeden başlayarak verilecek.

LG’ nin MWC 2012′ de tanıttığı modeller arasında olan Optimus VU ve Optimus 4X HD‘ in yayınlanan listede yer almıyor fakat bu modellere de Jelly Bean güncellemesi geleceğini düşünüyoruz.

LG, 29 Ekim’ de Nexus 4 ile piyasada adından söz ettirmek istiyorsa Jelly Bean ve Ice Cream güncellemesi almamış modellerini bir daha gözden geçirmeli.Kaynak : LG

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın