background img
Nis 7, 2015
0 0

LG G4’ün İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yazar

Güney Koreli üretici LG’nin 28 Nisan’da düzenleyeceği lansman ile görücüye çıkarmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi G4 için ilk tanıtım videosu yayınlandı. İşte LG G4’ün kamera özelliklerini ön plana çıkaran tanıtım videosu ve detaylar.

“See the Great. Feel the Great” sloganıyla New York, Londra, Paris, Seul, Singapur ve İstanbul‘da düzenlenecek olan basın etkinlikleriyle amiral gemi modelleri arasında devam eden kıyasıya rekabete ortak olacak olan LG G4’ün ilk tanıtım videosunu yayınladı. LG UX 4.0 adı verilen yeni arayüz ile raflarda yerini almaya hazırlanan LG G4 için yayınlanan ilk tanıtım videosunda akıllı telefon alırken dikkat edilen kriterlerin başında gelen “kamera” konusuna odaklanıyor. LG G4’ün kamerası ile alakalı yayınladığı videoda kameranın ışığın yetersiz olduğu ortamlarda çok daha net görüntüler yakalayabileceğini gece atmosferindeki şehir ile gösteren Güney Koreli üretici, LG G4’ün arka kamerasının diyafram değerinin F 1.8 olduğunu da yine bu videoda ortaya koyuyor.

LG G4’ün merakla beklenen tasarımı ve malzeme kalitesiyle alakalı henüz detay paylaşmayan LG, videonun sonunda LG G4’ün tasarımı ile alakalı mini bir mesaj veriyor. LG G4’ün lansman davetiyesinde Samsung Galaxy Note 3 ile akıllı telefonlarda görmeye başladığımız deri dış yüzeye gönderme de yapan Güney Koreli üretici yayınladığı ilk tanıtım videosunda da yine “deri” vurgusu yapıyor. Deri benzeri bir madde üzerine LG logosunu konumlandıran Güney Koreli üretici değiştirilebilir arka panele gönderme yapıyor olabilir. LG G4’ün renk seçeneklerini deri arka panellerle renklendirebileceğini gösteren Güney Koreli üreticinin malzeme tercihi nasıl olacak, bekleyip göreceğiz.

LG G4’ün 5,5 inç 2560x 1440 piksel ekran paneli, 6 çekirdekli 64-bit destekli Snapdragon 808 işlemci (Cortex-A57 tabanlı 2 çekirdek+ Cortex-A53 tabanlı 4 çekirdek), Adreno 418 grafik işlemciye sahip olması bekleniyor.

28 Nisan’dan New York, Londra ve Paris’te düzenlenecek olan etkinlikle resmiyet kazancak olan LG G4’ü 29 Nisan’da İstanbul’da düzenlenecek olan lansmanda deneyipleyip ön incelemesini paylaşacağımızı ekleyelim.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın