background img
May 19, 2015
0 0

LG G4 Artık Türkiye’de

Yazar

LG Electronic’in 28-29 Nisan’da aralarında İstanbul’un da olduğu 6 farklı şehirde düzenlediği basın etkinliği ile resmiuyet kazandırdığı yeni amiral gemisi LG G4 Türkiye’ye giriş yaptı.

Küresel çapta yapılan tanıtımından sonra tüm dünyanın merakla beklediği LG G4, kullanıcılarla buluşmak için raflardaki yerini alıyor. Kullanıcılarına güven veren zarafet, eşsiz bir görsel deneyim ve insan odaklı kullanıcı deneyimleri sunan LG G4, geçtiğimiz ay yapılan tanıtımının ardından tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de kullanıcısıyla buluşuyor.

LG G4’ün piyasaya çıkışıyla ilgili bilgi veren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “Tüm G serilerinin dünya piyasalarında yakaladığı üstün başarıyı LG G4’ün de yakalayacağına ve Türkiye’de de aynı çizgide gideceğine dair inancım tam. LG’nin inovatif liderliği kapsamında, LG G4 için çok daha profesyonel özellikler geliştirdik. Kendimizi adeta zarafet ve rahatlığı gösteren, el yapımı hissi veren bir ürün yaratmaya adadık ve bu kapsamda, LG G4’ün akıllı telefon endüstrisinin standartlarını belirleyen bir üst eşik olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim” şeklinde konuştu.

“Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset” konseptiyle geliştirilen LG G4, altı farklı renkte, tamamen el işçiliğiyle üretilen orijinal deri arka kapağı ile dikkat çekiyor. LG G4 fark yaratan deri dışında, saf Seramik Beyazı, Metalik Gri ve Parlak Altın seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

LG G4 Türkiye fiyatı ile alakalı geçtiğimiz haftalarda Vatan Bilgisayar’ın paylaşmış olduğu 2399 TL’lik satış fiyatı LG’nin Samsung ve HTC’nin amiral gemi modelleriyle fiyat konusunda da yarışacağını göstermişti fakat LG Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ufuk Gürsoy‘un daha önce paylaşmış olduğu agresif fiyatlandırma sözü LG’nin açıkladığı LG G4 resmi fiyatı ile gerçekleşmiş oldu. Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 modellerine göre daha uygun bir fiyatlandırma stratejisi ile 22 Mayıs’tan itibaren raflarda yerini alacak. 2199 TL’den satışa sunulan LG G4’ün seramik ya da deri arka panelli modelleri arasında fiyat farkı olmadığını ekleyelim.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın