background img
Ağu 8, 2014
0 0

LG G3’ü Dene ve Al Kampanyası Başladı

Yazar

LG Electronics yeni amiral gemi telefonu G3 için “Dene ve Al” kampanyası başlattı. LG G3 almayı düşünenler için veya ürünü test etmek isteyenler için büyük fırsat sunan LG G3 Dene ve Al kampanyasının detayları haberimizde sizlerle.

Geçtiğimiz sene satışa sunduğu LG G2 modeliyle Android platfromunda dikkatleri üzerine çeken LG, yeni amiral gemisinin satışlarını daha yukarıya çekmek için tanıtım kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 27-28 Mayıs’ta aralarında İstanbul’un da olduğu 6 farklı şehirde düzenlenen basın etkinlikleriyle resmiyet kazanan LG G3, global pazarda satışta olan ilk QHD ekran paneline sahip Android telefon olmasının verdiği algıyı yaklaşık 2 aydır gayet başarılı bir şekilde kullanarak LG’nin Android pazar payının artmasını sağladı denilebilir. LG G3’ün gördüğü ilgiden memnun olan ve bu ilgiyi daha da arttırmak isteyen Güney Koreli üretici geçtiğimiz sene LG G2 modelinde izlediği “Dene ve Al” kampanyasını bu sene LG G3 ile ülkemizde sürdüreceğini duyurdu.

Eylül ayı sonuna kadar devam edecek ve İstanbul, Ankara ve Antalya‘daki anlaşmalı Turkcell mağazalarında geçerli olan “Dene ve Al” kampanyası kapsamında LG G3’ü almak isteyenler yedi gün ücretsiz olarak telefonu deneme fırsatı elde ediyor. Akıllı telefonunuzu satın almadan önce deneyerek test edebilme şansı veren kampanta ile bir hafta sonunda dilerseniz telefonunuzu kampanyanın geçerli olduğu mağazalara iade edebilir ya da satın alabilirsiniz.

30 Eylül 2014‘e kadar geçerli olan kampanyanın geçerli olduğu Turkcell mağazalarına aşağağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Pera Turkcell Flagship – Beyoğlu
  • Kanyon Turkcell Flagship – Kanyon AVM
  • Capitol Turkcell Flagship – Capitol AVM
  • Bağdat Caddesi Turkcell Flagship – Bağdat Caddesi
  • Markatalya Turkcell Flagship – Muratpaşa/Antalya
  • Next Level Turkcell Flagship – Çankaya/Ankara
Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın