background img
Nis 5, 2014
0 0

LG G2 Knock Code Güncellemesine Kavuştu

Yazar

Geçtiğimiz seneye fiyat/performans oranı ile damga vuran telefonlardan olan LG G2 Andorid 4.4 KitKat güncellemesinden sonra Knock Code güncellemesine de kavuştu. İşte LG G2 için dağıtılan Knock Code güncellemesinin detayları.

LG G2’nin uluslara arası versiyonu için Mart ayının son çeyreğinde dağıtılmaya başlanan Android 4.4 KitKat güncellemesi henüz Türkiye’de LG G2 kullanıcılarına ulaşmadı fakat LG telefonuna güncelleme sunmaya devam ediyor. Güney Koreli üreticinin akıllı telefon pazarında G2 modeliyle öncü olduğu stand by modunda ekrana çift dokunarak ekran kilidinin açılması özelliği olarak karşımıza çıkan KnockOn, Şubat ayında düzenlenene WMC 2014’te daha da gelişmiş haliyle resmiyet kazanmıştı. LG’nin ilk olarak yeni phablet modeli G Pro 2’da görücüye çıkardığı Knock Code uygulaması 94 MB boyutundaki bir güncellemeyle LG G2 ve G Flex kullanıcılarına sunuluyor.

8’e kadar ekrana tıklama ve 86 bin civarında kombinasyon ataması imkanı sunan Knock Code uygulamasının nasıl kullanıldığına dair aşağıda sizlerle paylaştığımız Android Authority’nin hazırladığı videoyu izlemenizi öneriyoruz.

LG G2 Türkiye kullanıcılara Android 4.4 KitKat ve Knock Code güncellemesinin Nisan ayı içerisinde dağıtılmasını bekliyoruz.


Kaynak : LG

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın