background img
May 12, 2014
0 0

LG G Watch İçin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yazar

27-28 Mayıs’ta düzenlenecek olan LG G3 lansmanında resmiyet kazanması beklenen ilk Android Wear işletim sistemli akıllı saat G Watch için LG tanıtımlarına  devam ediyor. İşte Android Wear işletim sistemli LG G Watch hakkında son detaylar.

Mart ayınında Google’ın süpriz bir çıkış yaparak resmiyet kazandırdığı Android Wear işletim sistemi ete kemiğe bürünmek için gün sayıyor. Giyilebilir akıllı cihazlar için özel işletim sistemi olarak tanıtılan Andorid Wear işletim sistemini kullanan ilk akıllı saat olma özelliğine sahip olacak olan LG G Watch modeli için Güney Koreli üretici akıllı saatinin tanıtımlarına devam ediyor. Suya ve toza karşı dayanıklı metal kasa tasarımı ile dikkat çeken LG G Watch, Android işletim sistemli tüm cihazlarla uyumlu olarak raflarda yerini alacak. LG’nin tek şarj ile her zaman her şeye hazır sloganıyla reklamlarına devam ettiği G Watch, 1.65 inç boyutunda 280 x 280 piksel çözünürlüğünde ekran paneline, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolamaya sahip olacak.

Ekranın her zaman açık olmasıyla Android platformundaki bazı akıllı saatlerden ayrılan LG G Watch’un 27-28 Mayıs‘ta LG G3 ile birlikte resmiyet kazanması bekliyor. LG G Watch’un fiyatı ise LG Fransa yetkililerin verdiği bilgiye göre 199€ olacak.


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın