background img
Eyl 19, 2012
0 0

LG Android Cihazlar İçin Yazıcı Üretti

Yazar

Eğer bir teknoloji tutkunuysanız muhtemelen Kore sizin yaşanası bir ülke. Çünkü yeni cihazların ilk olarak satışa çıktığı ülkelerin başında Kore geliyor. İlk olarak Kore’de satışa çıkacak yeni bir cihazla karşınızdayız.
Akıllı telefon piyasına ilk çift çekirdekli telefonu üreterek giren LG uzun süren sessizliğini hem yeni android telefonlarıyla hemde android cihazlar için özel olarak ürettiği cep boyutundaki kablosuz yazıcısıyla bozdu. Son olarak dünyanın en güçlü android telefonu olan LG Optimus G‘ yi tanıtan şirket ayrıca LG Optimus L9 ve Optimus 4X HD ile android piyasasına tekrar döndü.

LG, android cihazlar için özel olarak ürettiği kablosuz cep yazıcı 112 gram ağırlığında.Ayrıca 7.2 x 12.1 x 2.4 cm boyutları ile oldukça kullanışlı gözüküyor.
LG’ nin kablosuz cep yazısı Bluetooth ve NFC teknolojisini kullanıyor. Mini yazıcının USB girişini kullanarak (kablolu olarak da) akıllı cihazlarınızdaki fotograğları bastırabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleriyle 170 $‘ dan satışa sunulacak olan LG’in akıllı telefon yazıcısı baskı teknolojisi olarak Zink (Zero Link) kullanıyor. Yazdırma işlemi ısınmaya bağlı olarak aktif olan özel kağıt üzerine mürekkepsiz baskı şeklinde yapılıyor. Yazıcıda özel bir kağıt kullanılıyor ve bu özel kağıtların tanesi yaklaşık 0.8 $ olarak satışa çıkması bekleniyor.
Ülkemizde LG’ nin akıllı cihazlar için ürettiği cep yazıcının ülkemizde ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi şu anda mevcut değil. Resmi bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.Kaynak: Mobile-Review

Kategoriler:
Android Cihazlar

Bir Cevap Yazın