background img
May 25, 2013
0 0

Kırmızı Samsung Galaxy S4 Ön Siparişte

Yazar

Galaxy S4 KirmiziGüney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisinin renk seçenekleri artıyor. Kırmızı(Aurora Red)renkli Galaxy S4 modeli Amerika’da AT&T operatörü tarafından ön siparişe açıldı.

Samsung’un 27 Nisan’da 110 ülkede satışa sunduğu ve bir ay içerisinde 45 ülkede daha satışa sunmaya hazırlandığı amiral gemisi Galaxy S4’ün yeni renk seçeneği resmiyet kazandı. Samsung’un geçtiğimiz günlerde yaptığı Galaxy S4’ün satış rakamı açıklamasında amiral gemisinin yeni renk seçeneklerinin de müjdesini vermişti. Yaz aylarında kahverengi, kırmızı, mavi ve mor-pembe renk seçeneklerini Samsung Galaxy S4 renk alternatifleri arasına eklemeye hazırlanan Samsung’dan ilk hamle AT&T operatörü ile beraber geldi.

Geçtiğimiz sene Samsung Galaxy S3 içinde operatörlere özel renk seçenekleri sunan Samsung bu sene ilk operatör anlaşmasını Amerika merkezli AT&T operatörü ile yaptı. Kırmızı renkli Samsung Galaxy S4’ün 16 GB’lık versiyonunu web sitesi üzerinden ön siparişe açan AT&T iki yıllık kontratlı olarak telefonu 199.99$ ön sipariş etiketiyle satıyor. Ayrıca sim kilitsiz olarak 639.99$’dan satılan kırmızı renkli Galaxy S4’ün küresel pazarlara Haziran ayının son günlerinde girmesi bekleniyor.

Kaynak : AT&T

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın