background img
Ara 10, 2014
0 0

Huawei Ascend Mate 7 Monarch 12 Aralık’ta Tanıtılıyor

Yazar

Huawei, 1 milyon satış rakamını geride bırakan amiral gemi modeli Ascend Mate 7”yi özelleştirmeye hazırlanıyor. İşte Huawei’nin Ascend Mate Monarch adını vermesi beklenen yeni telefonu ile alakalı son detaylar.

Eylül ayında düzenlenen IFA 2014 fuarı kapsamında düzenlediği basın etkinliği ile resmiyet kazandırdığı yeni amiral gemisi Ascend Mate 7 modelini geçtiğimiz haftalarda ülkemizde düzenlenen özel bir etkinlikle görücüye çıkaran Huawei, amiral gemisini ülkemizde henüz satışa sunmadan daha da güçlendirerek yeni bir model olarak Android pazarındaki rekabeti arttırmayı planlıyor. IFA 2014 tanıtılan Ascend Mate 7 modelini 2015 yılının ilk aylarında ülkemizde agresif bir fiyatlandırma ile satışa sunmaya hazırlanan Huawei, 1 milyon satış rakamını geride bırakan amiral gemisini anavatanında daha güçlü bir versiyonla özelleştirmeyi planlıyor.

Ascend Mate 7 modelinde 6 inç 1080 x 1920 piksel Full HD ekran paneli, 1.8 GHz hızında çalışan 4 adet Cortex-A15 yongaseti + 1.3 GHz hızında çalışan 4 adet Cortex-A7 yongaseti big.LITTLE formunda Kirin adı verilen işlemci, 3 GB RAM/32 GB Dahili depolama, 2 GB RAM/16 GB dahili depolama, 13 megapiksel arka kamera, 4100 mAh batarya ve Android 4.4 KitKat işleti sistemi sunan Huawei, Ascend Mate 7 Monarch modelinde ekran paneli ve işlemci gücünü bir kademe daha üst seviyeye çekecek gibi görünüyor.

Huawei Ascend Mate 7 Monarch modelinde safir kaplama ekran panelini kullanıcıların beğenisine sunacak olan üretici, Mate 7’de sunduğu parmak izi okuyucu, metal kasa kasarımını Mate 7 Monarch modelinde korumaya devam edecek.

Kaynak : AndroidHeadlines

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın