background img
Şub 10, 2013
0 0

HTC’nin Amiral Gemisi One İsmine Sahip Olabilir

Yazar

HTC-M7HTC’nin merakla beklenen Full HD telefonu ile alakalı yeni bir iddia gündemde. HTC daha önce HTC M7 ismi ile çıkması beklenen amiral gemisini HTC One ismi ile satışa sunabilir.

HTC’nin 19 Şubat’ta Londra’da düzenleyeceği etkinlikle tanıtması beklenen amiral gemisi HTC M7 ile alakalı yeni iddia ünlü Twitter hesabı Evleaks’den geldi. Evleaks’in paylaştığı bilgiye göre HTC’nin yeni amiral gemisi HTC One ismi ile piyasaya çıkacak.

Evleaks’in daha önce paylaşmış olduğu birçok görsel ve detayın doğrulandığını göz önünde bulundurduğumuz HTC’nin yeni amiral gemisinin One ismine sahip olması beklenebilir. Zaten geçtiğimiz günlerde Tayvanlı üreticinin gerçekleştirmiş olduğu 2012 veda partisinde HTC’nin yöneticilerinden  Peter Chou’un  şirket çalışanlarına M7 ve One sloganları attırması telefonun M7 veya One  ismiyle piyasaya çıkacağını gösteriyor.

HTC’nin yeni amiral gemisinin 4.7 inç FULL HD  1080 x 1920 piksel çözünürlüklü ekran, 1.7 Ghz 1.7 GHz dört çekirdekli  Qualcomm Snapdragon S4 işlemci, 2 GB RAM, 2300 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Peter Chou‘un veda partisindeki M7 ve One sloganları ile sizleri başbaşa bırakalım.

Kaynak : Evleaks

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın