background img
Mar 15, 2013
0 0

HTC’den Orta Seviye Yeni Modeller Desire P ve Desire Q

Yazar

HTC geçtiğimiz ay tanıttığı ve yakında raflardaki yerini alacak üst düzey akıllısı One modelinden sonra iki yeni modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu iki model daha çok orta seviye olacak gibi görünüyor. Kesin bilgiler mevcut değil fakat HTC’nin ” Bu yıl başka üst düzey telefon yok.” açıklamasından sonra bu modellerin daha ucuz olması beklenebilir. Desire P ve Desire Q olarak isimlendirilen yeni akıllı telefonlar HTC nin tasarım çizgisini koruyacak gibi duruyor.

htc-desire-p-desire-q

Desire serisine dahil olması beklenen modeller 4 inç ve Beats Audio donanımlı olabilir. Diğer özelliklerine dair pek bilgi bulunmuyor fakat beklentiler 1 Ghz işlemci ve 512 MB RAM’ e sahip olacağı yönünde.

Android 4.0′ la piyasaya sürülecek modeller 4 GB dahili hafıza ve MicroSD kart desteği barındırıyor. Desire P Desire Q olması beklenen modeller daha çok Çin pazarı düşünülmüş olarak yapılmış. Çin kökenli GSM operatörleri kampanyalarına dahil edecekler gibi görünüyor. Cihazların ülkemize gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kaynak:GSMarena

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın