background img
Şub 14, 2013
0 0

HTC Yeni Amiral Gemisi İçin Geri Sayıma Başladı

Yazar

HTC M7 19 SubatHTC’nin 19 Şubat’ta Londra ve New York’ta düzenleyeceği etkinlikle tanıtacağı yeni amiral gemisi için resmi sitede geri sayım başladı. 

Tayvanlı üreticinin merakla beklenen telefonunun tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı. HTC’nin 19 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlik için resmi sayfasında geri sayımı başlattı. Resmi siteye yerleştirilen geri sayım saatinin saniye kısmının son basamağı “1” rakamı yeşile bürünüyor. Ayrıca siyah olan arka planda HTC’nin çok net olmasa da yeni amiral gemisinin yer aldığı görüntüler yer alıyor. Geri sayım saatinin “1” rakamına geldiğinde yeşile dönmesi HTC’nin One serisine yeni bir cihaz katacağının işareti olarak algılanıyor.

HTC M7 kod ismi ile uzun süre alınan telefon, geçtiğimiz hafta ünlü Twitter hesabı Evleaks’in paylaştığı bilgiye göre HTC One ismine sahip olacak. Hatta Evleaks, HTC One’ın burada sizlerle paylaştığımız görsele sahip olacağını iddia etmişti. Telefonun HTC One ismi ile çıkacağını kuvvetlendiren bilgilerden birisi de, Flickr’da paylaşılan bir görüntünün EXIF verilerinde Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisinin HTC One ismi ile görüntülenmesiydi.

Son olarak geçtiğimiz günlerde oynanan Celtic-Juventus şampiyonlar ligi maçında reklam panolarında “HTC One” isminin yer alması telefonun bu isimle tanıtılacağı iddialarını güçlendiriyor.

HTC’nin yeni amiral gemisinin 4.7 inç FULL HD  1080 x 1920 piksel çözünürlüklü ekran, 1.7 Ghz 1.7 GHz dört çekirdekli  Qualcomm Snapdragon S4 işlemci, 2 GB RAM, 2300 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Kaynak : HTC

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın