background img
Şub 22, 2013
0 0

HTC One’ın Ultrapiksel Kamerasından Video Örnekleri

Yazar

HTC One KameraHTC One 19 Şubat’ta New York ve Londra’da resmiyet kazandıktan sonra telefonun en çok merak edilen özelliklerinden bir tanesi de 4.3 ultrapiksel kamerasının performansı. HTC One’ın ultapiksel kamerasının performansını gösteren videolar yayınlandı.

Tayvanlı üretici kamera teknolojilerine yeni bir terim kazandırdı ” Ultrapiksel”. HTC One’ın 4.3 ultrapiksel kamerası, arkadan aydınlatmalı, 28 mm lens genişliğine sahip 1/3 inç boyutundaki BSI sensör, 2.0 mikronluk 2688 x 1520 pikselden oluşuyor. Piksel boyutlarının büyümesi ile geleneksel akıllı telefon sensörlerinden yaklaşık 300 kat daha fazla ışık toplayarak, rakiplerinden çok daha net fotoğraf çekebilecek.

HTC’nin yeni 4.3 ultrapiksel kamerası smart flash özelliği ile nesneye olan uzaklığına dayalı olarak otomatik olarak ayarlanan 5 flaş seviyesine sahip. Optik dengeleme(OIS), HTC ImageChip™ 2 yenilikleri ile değişen oynatma hızları ile ağır çekim video kaydetme, HDR video kaydı ve kesintisiz çekim özelliklerini sunan ultrapiksel kamera HTC One’ın en çok konuşulan özelliği.

1080p çözünürlüğünde video kaydedebilen ultrapiksel kameraya sahip olan telefonda ön kamera ise 2.1 megapiksel. HTC One’ın ön kamerası ise 88 derece geniş açılı bir lense sahip. Ön kamerada 1080p çözünürlüğünde video kaydı ve HDR video kaydı yapabiliyor.

Obje Kaldırma, Grup rötuşu ve sekans çekimi ile rötuş özelliklerine sahip olan telefonun yayınlanan örnek kamera çekim performans videoları ile sizleri başbaşa bırakalım.

HTC One’ın Ultrapiksel kamerasını beğendiniz mi?

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın