background img
Şub 19, 2013
0 0

HTC One’ın Fiyatı Belli Oldu

Yazar

HTC One FiyatHTC One tanıtımı bugün Londra ve New York’ta gerçekleştirilen etkinliklerle gerçekleşti. Ülkemizde Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından kampanyalarla satışa sunulacak olan HTC One, Avrupa’da ön siparişe açıldı. İşte HTC One’ın fiyatı ve çıkış tarihi.

HTC’nin merakla beklenen telefonu HTC One lansmanını geride bıraktık. Lansmanda Tayvanlı üretici, Blinkfeed, BoomSound, SenseVoice, HTC Zoe ve SenseTV vb. özelliklerini amiral gemisinin üzerinden tanıttı. Özellikle gürültülü ortamlarda görüşme sesini yükselterek ses kalitesini arttıran BoomSound özelliği ve sosyal medya, eğlence ve popüler içerikleri bir ekranda toplayan Blinkfeed özellikleri HTC’nin dikkat çeken inovasyon çalışmalarından. HTC One’ın tüm teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız. HTC One’da kullanılan 4.3 ultrapiksel kamera ile Tayvanlı üretici yeni bir terimi mobil teknolojilere dahil etti denilebilir. 4.7 inç Full HD ekran ve 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Krait 300 mimarili Qualcomm  Snapdragon 600 APQ8064 işlemciye sahip olan telefon hakkında ilk fiyat bilgisi Avrupa merkezli online perakende sitesi Clove’dan geldi. Clove tarafından telefon 425£ yaklaşık 655$’ dan ön siparişe açıldı. 

HTC One’ın 32 GB’lık modelininin fiyatını KDV dahil yaklaşık 1400 TL olarak belirleyen Clove, telefonun dağıtım tarihini ise Mart ayı olarak belirtti. Türkiye’de henüz ön siparişe açılmayan HTC One’ın Türkiye fiyatının 1999 TL olmasını bekliyoruz. Mart ayı içerisinde ülkemizde de satışa sunulacak olan telefon gümüş ve siyah renk seçeneklerine sahip.

GÜNCELLEME (20/02/2013)

Avea’dan telefonun çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgi geldi. Avea Mart ayının ilk haftasında web sitesi üzerinden HTC One için ön sipariş toplamaya başlayacak. İlgili yazımızı okumak için tıklayınız.

***Görsel Clove.co.uk’dan alınmıştır.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın