background img
Mar 23, 2013
0 0

HTC One’ın BlinkFeed Özelliği İçin 2 Yeni Video

Yazar

HTC One Basin GoseliTayvanlı üreticinin 2013 yılındaki amiral gemisi HTC One’ın özellikleri arasında yer alan BlinkFeed uygulamasını detaylandırmaya devam ediyor. İşte HTC One’ın Blinkfeed özelliğinin kullanımı ve sağladığı yenilikler.

HTC’nin Mobil Dünya Kongresi 2013 öncesinde tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi “One” sunduğu birçok yenilikle 2013 yılının iddialı telefonları arasında yerini aldı. 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Krait 300 mimarili Qualcomm  Snapdragon 600 APQ8064 işlemci, 4.7 inç Full HD 1080 x 1920 piksel Super LCD3 ekran ve 2 GB DDR2 RAM ile güçlü bir donanıma sahip olan telefon 4.3 ultrapiksel arka kamerasıyla da kullanıcıların dikkatini çekiyor. HTC One’ın tüm teknik özelliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

HTC’nin HTC One ile beraber tanıttığı yeni arayüzü Sense 5.0‘da yer alan Blinkfeed uygulaması ile tercih edilen sosyal medya,eğlence ve popüler içeriklerinin güncellemelerini, haber fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösterebilirsiniz. Böylece birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmadan tek bir yerden hepsine erişebilirsiniz. Flipboard uygulamasına benzettiğimiz HTC’nin yeni inovasyon çalışması hakkında hazırlanan ilk videoda uygulamanın sağladığı özellikler bir metroda canlandırılıyor.

İkinci videoda ise Blinkfeed’in canlı akış ekranında yer alacak olan haber kaynaklarının seçilmesi yani kişiselleştirilmesi yer alıyor.


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın