background img
Ara 17, 2012
0 0

HTC One X Plus İçin Güncelleme Yayınlandı

Yazar

HTC One X Plus GüncellemeHTC’ nin geçtiğimiz günlerde Türkiye’ de de satışa sunmuş olduğu HTC One X Plus için kararlılık güncellenmesi yayınlandı. İşte HTC One X Plus kararlılık güncellemesi ile gelen yenilik ve düzenlemeler.

Tayvanlı üreticinin HTC Butterfly modelinden sonra piyasadaki en iyi telefonu olan HTC One X+ için 27. 73 MB büyüklüğünde yeni güncelleme yayınlandı. 1. 17. 401. 1 kod numarasına sahip olan güncelleme ülkemizde de dağıtılmaya başlandı.

HTC One X Plus‘ a gelen yeni güncelleme ile performansı artan cihazın, ayrıca arayüzünde de iyileştirilmelere gidilmiş. Wifi bağlantısında performans artışı, Twitter’dan indirilen resimlere ulaşılamama sorunu da gideriliyor. Resim harita çakışmasının giderildiği güncelleme arayüzde de performans artışı sağlıyor.

Güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar/ Telefon Hakkında/ Yazılım Güncelleme kısmından kontrol edebilirsiniz.

HTC One X Plus, 4.7 inç Super LCD2 ekran, 1,7GHz dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8 MP kamera ve Android 4.1 Jelly Bean İşletim sistemine sahip. Telefonun tüm teknik detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Xda

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın